۰۷۰۱۱۴۰۲

گزارش یک خیانت در خانه ایرانیان!+عکس

گزارش آشوب

سینماروزان: مستند «گزارش آشوب» که روایتگر وقایع سال ۱۳۶۰ است، همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر از طریق پلتفرم‌های اینترنتی پخش فیلم، در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش سینماروزان پس از نخستین پخش تلویزیونی مستند «گزارش آشوب» که استقبال مخاطبان همراه شد و همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، این مستند از دوشنبه هشتم شهریورماه از طریق پلتفرم‌های فیلیمو و عماریار در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

همچنین با توجه به استقبال مخاطبان از پخش نخست این مستند از تلویزیون؛ در دو نوبت دیگر در روزهای دوشنبه ۸ شهریور ساعت ۱۷ از شبکه سه و جمعه ۱۲ شهریور ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه خبر نیز روی آنتن رسانه ملی خواهد رفت.

«گزارش آشوب» روایتی مستند از اتفاقات سال ۱۳۶۰ را به تصویر می‌کشد و در طی آن برخی تصاویر آرشیوی مربوط به رخدادهای آن زمان، از جمله تشییع پیکر شهیدان رجایی و باهنر و همین‌طور مصاحبه شهید لاجوردی پس از ترور موسی خیابانی برای نخستین بار پخش خواهد شد.

این مستند به کارگردانی محمدرضا گیوه‌چیان  و تهیه‌کنندگی رضا کریمی تولید شده است.

مستند «گزارش آشوب» که سال گذشته در بخش شهید آوینی جشنواره سینما حقیقت نیز حضور یافته بود، در خانه مستند تولید شده و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.

گزارش آشوب

گزارش آشوب

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۸:۰۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=65173

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code