۰۴۰۳۱۴۰۱

گزارش کیهان از صرف هزینه نیم میلیاردی بیت‌المال برای برگزاری یک دورهمی سینمایی!

سینماروزان: ترکش‌های بریز و بپاش هنگفت در محفلی که به‌ظاهر برای تجلیل از موفقیت‌های بین‌المللی سینمای ایران برگزار شده بود ولی درنهایت بخش عمده جوایز را نصیب افرادی کرد که در جشنواره‌های گمنام، حضور داشته‌اند ادامه دارد و بعد از اعتراضات برخی صنوف و رسانه‌ها حالا روزنامه اصولگرای کیهان در گزارشی از صرف هزینه نیم میلیاردی برای این دورهمی خبر داده.

کیهان گزارش داد: منابع خبری از هزینه سنگین برگزاری مراسمی موسوم به جشن ۱۲۰ سالگی سینما خبر دادند! جشنی که بسیاری از بزرگان سینمای ایران در آن غائب بودند و برخی از افراد مشکل‌دار و بی‌نام و نشان تجلیل شدند!

کیهان ادامه داد: گفته می‌شود که در این دورهمی، ۵۰۰میلیون تومان هزینه شده است. این هزینه درحالی اتفاق افتاده است که اکثریت اهالی سینمای کشور، این روزها با مشکلات اقتصادی و معیشتی زیادی مواجه هستند و به خاطر شیوع ویروس کرونا، بسیاری از سینماگران در بیکاری به سر می‌برند! حال جای سؤال است که سازمان سینمایی چرا چنین هزینه‌ای برای چنین جشنی کرده درحالی که برخی از افرادی که در آن تجلیل شدند جایگاه چندان مهمی در سینمای کشورمان ندارند و برخی نیز در این مراسم همصدا با دشمنان، علیه کشورمان صحبت کردند؟؟

روزنامه کیهان افزود: متأسفانه مسئولان سازمان سینمایی هنوز هم به خاطر این مراسم پرهزینه که موجب رنجش خیلی از سنیماگران هم شده، عذرخواهی نکرده و توضیحی هم نداده‌اند!؟؟

آیا شفاف‌سازی سازمان سینمایی به این مراسم هم می‌رسد تا مشخص گردد چقدر هزینه‌اش شده و دست‌اندرکارانش برای یک محفل چندساعته چقدر عایدی داشته‌اند؟؟

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۷:۳۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=61648

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code