۰۳۰۱۱۴۰۲

گزارش تکان‌دهنده یک رسانه مستقل از کارتن‌خوابی یک سینماگر پیشکسوت⇐چرا خانه سینما یا نهادهای متمول سینمایی به داد این سینماگر نمی‌رسند؟؟

کارتن+خواب

سینماروزان: شدت اوضاع بغرنج مالی صنف سینمای ایران روزبروز بیشتر و بیشتر می‌شود و متاسفانه نهادها و زیرمجموعه‌های سازمان سینمایی هم هنوز آژیر خطر را نشنیده‌اند که همچنان فقط نظاره‌گر اوضاعند و لبخند می‌زنند و انگار نه انگار که کارد به استخوان رسیده…

به تازگی رسانه مستقل “ملانصرالدین” گزارشی تکان‌دهنده ارائه داده از کارتن‌خوابی یک سینماگر پیشکسوت که از بخت بد گرفتار کرونا هم شده.

متن گزارش این رسانه را بخوانید:

متاسفانه یکی دیگر از اهالی سینما که تجربه زیادی در سینمای ایران دارد، توسط صاحبخانه اسباب و اثاثیه‌اش به خیابان ریخته شد و مجبور شده به کارتن‌خوابی!!

این در حالی است که این سینماگر به شدت درگیر بیماری کروناست و به علت نبود تمکن مالی نتوانسته خویش را تقویت یا از داروهای لازم استفاده کند. برای همین بعد از گذشت مدتها هنوز بهبودی پیدا نکرده است و متاسفانه هیچ حمایتی هم از سوی ارگانهای سینمایی یا خانه سینما نصیبش نشده.

وی مدتهاست با بیماری و گرفتاری دست و پنجه نرم می کند، اما مدیران سینمایی حتی نیم نگاهی نیز به او و سینماگران دیگر نداشته و ندارند و معلوم نیست درشرایطی که میلیاردها تومان فقط خرج پشتیبانی زیرمجموعه‌های سینماست چرا باید یک سینماگر به چنین فلاکتی بیفتد؟؟

 

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=60933

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "گزارش تکان‌دهنده یک رسانه مستقل از کارتن‌خوابی یک سینماگر پیشکسوت⇐چرا خانه سینما یا نهادهای متمول سینمایی به داد این سینماگر نمی‌رسند؟؟"

  1. الهه گفت:

    لااقل راهی رو تعبیه کنید مامردم عادی کمک کنیم .واین موضوع رو نشربدین همونطور که درمورد اون خانم بازیگر کهms گرفته بود کردین

  2. لیرا گفت:

    مگه فقط همین یکیه؟ خوبه لااقل نامی داره

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code