۰۷۰۹۱۴۰۱

گروه ورزشی ایرانا

ژانر اکشن یکی از ژانرهای پرطرفدار تاریخ سینماست و البته که ستارگان این ژانر از آرنولد شوارزینگر و سیلوستر استالونه گرفته تا ژان کلود وندام، بروس ویلیس، جیسون استاتهام و وین دیزل همواره به واسطه فیزیک بدنی متفاوتشان مورد توجه مخاطبان قرار گرفته اند.

طبیعی است که تبدیل شدن به بازیگر در استانداردهای بین المللی به اندازه توانایی اکتینگ به فیزیک متناسب هم نیاز دارد.

“گروه ورزشی ایرانا” با استفاده از تیم حرفه ای مربیان بدنسازی و کشتی هدفش این است که کمک حال چهره های مطرح سینما و تلویزیون در یافتن اندامی متناسب و فیزیکی ایده آل برای ایفای نقش باشد.

گروه بدنسازی و فیتنس

گروه بدنسازی باشگاه تحت نظارت حسن سیفی چهره بااخلاق ورزش پرورش اندام کشور اداره می شود. این گروه سعی می کند با حداقل استفاده از مکملهای شیمیایی و صرفا تغذیه درست و اصولی آمادگی بدنی لازم برای هنرجویان را فراهم کند.

گروه ویژه کشتی

“گروه ورزشی ایرانا” علاوه بر فعالیت در رشته های بدنسازی و فیتنس، گروه ویژه ای برای تمرین کشتی هم دارد. گروه کشتی آریانا تحت هدایت اکبر فلاح کشتی گیر مطرح ایرانی به صورت اختصاصی به علاقمندان کشتی خدمات ارائه می کند.

مدیریت گروه ورزشی ایرانا را علی رجبی برعهده دارد که خود از جمله فعالان بدنسازی کشور است.

گروه ورزشی ایرانا

گروه ورزشی ایرانا

تخفیف ویژه برای اهالی هنر

این گروه ورزشی که مجهز به سالن اسپینینگ است آمادگی آن را دارد که با تخفیف ۳۰ تا ۴۰ درصدی در خدمت چهره های مطرح هنر و از جمله سینما و تلویزیون کشور بوده و آنها را در یافتن فیزیکی استاندارد یاری نماید.

تخفیف برای هنرجویانی که پیشرفت قابل ملاحظه داشته باشد

علاقمندان آزاد هم می توانند بعد از ارزیابی اولیه که تحت نظارت گروه مربیان باشگاه صورت میگیرد از امکانات باشگاه استفاده کنند و البته که اگر در بازه زمانی سه ماهه ابتدایی ورزش، پیشرفت قابل ملاحظه داشته باشند از تخفیف ۳۰ درصدی بهره ببرند.

مشاوره تلفنی: ۴۴۶۹۶۸۲۸

پاسخگوی شبانه روزی: ۰۹۱۲۳۶۶۹۰۶۶

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=3136

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code