۳۱۰۶۱۴۰۲

گدایی ستاره سینما در خیابان+عکس

سینماژورنال: دنیای سینما دنیای عجیبی است بخصوص برای ستاره های سینما که اغلب بازیگران این هنر-صنعت را شامل می شوند چراکه آنها در برهه هایی از زندگی بخاطر ایفای نقششان مجبور به رفتن در قالب شخصیتهایی می شوند که فرسنگها از آنها فاصله دارند.

به گزارش سینماژورنال و به نقل از “خبرآنلاین” از جمله بازیگرانی که اخیرا چنین وضعی را تجربه کرده “ریچادر گر” بازیگر آمریکایی هالیوود است.

وی برای بازی در فیلمی به نام “وقفه ذهن” مجبور به فرورفتن در نقش یک بی خانمان و تکدی گری شده است. او در این فیلم در نقش مردی با مشکلات ذهنی ظاهر می‌شود که مجبور است در خیابان‌های منهتن زندگی کند.

ریچارد گر از زمان دریافت فیلم‌نامه این اثر، پا در راه درازی برای ساخت این فیلم گذاشته که او را درگیر فیلم‌برداری در خیابان‌هایی کرد که زندگی عادی در آن‌ها جریان داشته است.

با لنزهای فیلمبرداری از راه دور به میان مردم رفتیم

او در این باره به “وال‌استریت‌ژورنال” گفت: ما پول کافی برای بستن خیابان‌هایی که در آن مشغول فیلم‌برداری بودیم را نداشتیم، بنابراین یک روز برای آزمایش با استفاده از لنز‌هایی که قادر به فیلم‌برداری از راه دور بودند، به میان مردم رفتیم تا ببینیم که امکان این کار وجود دارد یا خیر.

او در ادامه سخنان خود گفت : من با سرووضع یک بی‌خانمان به میان مردم رفتم. هنگامی که متوجه شدم کسی به من توجهی نمی‌کند، جسارت یافتم و از مردم درخواست کمک کردم. این کار را نزدیک به یک ساعت ادامه دادم، اما در این مدت هیچ‌یک از کسانی که به من پول می‌دادند، نتوانست به هویت واقعی من پی ‌ببرد.

ریچارد گر
ریچارد گر در نمایی از “وقفه ذهن” در نقش یک بی خانمان

 

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=9673

بعدش؟

مطالب اخیر

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code