۱۶۰۵۱۴۰۱

“گاز گرفتن موجودي با فك قوي” در فيلمي به تهیه‌کنندگی یکی از تیم طراحی پوستر جشنواره!

سینماژورنال: مجید برزگر کارگردانی که در هفته های اخیر به خاطر حضور به عنوان یکی از اعضای تیم طراحی پوستر جشنواره و البته خروجی نامطلوب این طراحی پوستر در کانون نقد قرار داشت قصد تولید فیلمی به نام “بتادین” را دارد.

به گزارش سینماژورنال پروانه ساخت این فیلم صادر شده است و به زودی پیش تولید فیلم آغاز می شود.

فیلم سینمایی “بتادین” توسط مجید برزگر در ادامه آثاری چون “پريدن از ارتفاع كم( حامد رجبي)، مميرو( هادي محقق) مشترك با رضا محقق، “گلدان و درخت بلوط”( كيارش انوري)،”والدراما”(عباس اميني) و فيلم كوتاه “تنازع”( مسعود حاتمي) تهیه می شود.

“بتادین” را ناصر ضمیری خواهد ساخت؛ کارگردان جوانی که ساخته قبلی اش “با دیگران” نتوانست در جلب توجه مخاطبان موفق باشد.

موجودی هر لحظه ممکنه صورتتو گاز بگیره

خلاصه داستانی از “بتادین” که در اختیار رسانه ها قرار گرفته هم وجهی نمادین دارد و البته یادآور آثار هارور سینمای هالیوود است. در این خلاصه داستان آمده است: فکرشو بکن رو تخت خوابیدی یه موجودی با فک و دندونای قویش هر لحظه ممکنه صورتت رو” گاز بگیره “!!

عواملی که تاکنون حضورشان در فیلم بتادین قطعی شده عبارتند از:

تهيه كننده: مجيد برزگر،كارگردان: ناصر ضميري،نويسندگان فیلمنامه : ناصر ضميري. مهدي ضيا چمني،( بر اساس طرحي از ناصر ضميري)مدير فيلمبرداري: امين جعفري،طراح صحنه و لباس:ليلا نقدي پري،برنامه ريز و دستيار اول كارگردان: علي درخشنده،مدير توليد: مهدي برزگر،مدیر روابط عمومی :علی زادمهر

ادوات پانسمان در سینمای ایران

به گزارش سینماژورنال نامگذاری در سینمای ایران هم اتفاقات جالبی را رقم زده است. پیش از این مستندی با نام “چسب زخم” توسط کارگردانی به نام آرش رییسیان ساخته شده بود و حالا هم “بتادین” که هر دو جزو اداوات پانسمان هستند!!!

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۴۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=17359

بعدش؟

مطالب اخیر

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code