۱۸۰۳۱۴۰۲

«کیهان» فیلم مناقشه‌برانگیز «لرد» را توقیف و کارگردانش را برای همیشه ممنوع‌الفعالیت کرد⇔واکنش سازمان سینمایی چیست؟

سینماروزان: در حالی که برخلاف اخبار قبلی سازمان سینمایی مبنی بر عدم صدور مجوز نمایش جشنواره ای برای «لرد» این فیلم بعد از جشنواره کن در جشنواره کارلووی واری حضور یافته است روزنامه اصولگرای «کیهان» خبر از توقیف این فیلم و ممنوعیت همیشگی کارگردانش از فیلمسازی خبر داد.

باید منتظر ماند و دید واکنش سازمان سینمایی به ادعای «کیهان» چیست؟

متن کامل خبر «کیهان» را بخوانید:

کارگردان فیلم ضد ایرانی که در فیلم خود از فرقه ضاله بهائیت حمایت کرده بود و انواع اتهامات بی‌اساس را در این فیلم به نظام نسبت داده و این فیلم را به جشنواره کن فرانسه فرستاده بود، برای همیشه از فیلمسازی محروم می‌شود.
فیلم ضدایرانی «لرد» که به طور غیرقانونی در جشنواره کن ۲۰۱۷ شرکت کرده بود، به طور دائم توقیف شده است. همچنین کارگردان این فیلم، محمد رسول‌اف نیز که پیش از این نیز به خاطر اقدامات ضدامنیتی متهم شده بود، به خاطر اصرار در تولید فیلم‌های تحریف‌آمیز علیه کشورمان و ارسال این فیلم‌ها به محافل غربی، برای همیشه از فعالیت سینمایی منع خواهد شد.
متأسفانه، تساهل و اقدام دیرهنگام در برخورد با سوءاستفاده‌گرها باعث می‌شود که این افراد جری‌تر شوند. محمد رسول‌اف در فیلم‌های اخیر خود به طور آشکار علیه ایران تبلیغ می‌کرد. وی در فیلم اخیر خود که در جشنواره کن به نمایش درآمد، به حمایت از فرقه ضاله بهائیت پرداخت. رسانه‌های خارجی، ازجمله روزنامه الحیات وابسته به رژیم سعودی، از این فیلم استقبال کردند و به این بهانه به تبلیغ علیه ایران و نظام جمهوری اسلامی پرداختند. اگر شنیده‌ها درباره سازنده دروغگوی «لرد» صحیح باشد باید دید برخی دیگر از کارگردانان دروغ‌زن علیه کشورمان نیز در برابر اعمال قانون قرار می‌گیرند یا خیر!
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۵:۰۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=40151

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "«کیهان» فیلم مناقشه‌برانگیز «لرد» را توقیف و کارگردانش را برای همیشه ممنوع‌الفعالیت کرد⇔واکنش سازمان سینمایی چیست؟"

  1. sadr گفت:

    متاسفانه برای فرهنگ و هنر این مملکت و از جمله سیاست، این روزنامه محفلی کیهانه که تصمیم می گیره. واقعا مایه تاسفه. در ضمن این که کیهان و کیهان نشینان از دروغ و دروغگویی می‌نالند، از عجایب روزگاره!!!!! این همان روزنامه‌ای است که از رئیس جمهوری که ۸ سال دروغ گفت، حمایت می کرد!!!!!!

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code