۰۷۱۱۱۴۰۱

«کیهان» خواستار شد⇐سازمان ارزشی اوج هر چه زودتر در همکاری خود با این ترانه‌سرا تجدیدنظر کند/این ترانه‌سرا سابقه همکاری با خواننده مرتد و ضدّدین را داشته

سینماروزان: روز گذشته خبری منتشر شد درباره همکاری سازمان هنری-رسانه ای اوج با یغما گلرویی ترانه سرایی که اغلب سعی کرده خود را به عنوان چهره ای روشنفکر و منتقد نظام معرفی کند؛ جالب اینجاست که پل ارتباطی این همکاری هم پرویز پرستویی بوده که بناست از طریق اوج و با ترانه های یغما به خوانندگی بپردازد.(اینجا را بخوانید)

حالا روزنامه «کیهان» در گزارشی درباره این همکاری صراحتا از سازمان هنری-رسانه ای اوج خواسته در همکاری با این ترانه سرا تجدیدنظر کند چون وی سابقه همکاری با خواننده مرتد را داشته است.

متن گزارش «کیهان» را بخوانید:

روز گذشته خبرگزاری‌ها از تولید یک اثر شعر و موسیقی با همکاری ترانه‌سرایی که سابقه همکاری با خواننده مرتد دارد توسط سازمان اوج خبر دادند!
در این خبرها آمده است: با حمایت سازمان هنری رسانه‌ای «اوج» دو موزیک ویدیو با دکلمه پرویز پرستویی بازیگر و با ترانه سرایی یغما گلرویی منتشر می‌شود.
این خبر درحالی منتشر شده که ترانه سرای مذکور، سابقه همکاری با خواننده‌های ضدانقلاب و همچنین یکی از خواننده‌های ضددین و مرتد را دارد. همچنین برخی از ترانه‌های وی هیچ بار ارزشی ندارد و مملو از ناسزا و کلمات رکیک است. جای سوال است که چرا به رغم درخشش شاعران متعهد و انقلابی درحالی که بسیاری از این طیف شاعران مهجور و مظلوم قرار دارند، سازمان اوج تصمیم به دادن بودجه خود به یک ترانه سرای ضدانقلاب را دارد؟
کیهان امیدوار است که اوج به عنوان نهادی ارزشی هر چه زودتر در همکاری خود با این ترانه‌سرا، تجدید نظر کند. گفتنی است، این قبیل هنرمندان هتاک، برعکس تصور عمومی، همواره مایل به همکاری با نهادهای انقلابی و ارزشی هستند. زیرا به این شیوه، هم از مزایای مادی آن بهره مند می‌شوند و هم در جهت تحریف مشی نهادهای یاد شده، جای پایی می‌یابند.
image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۳۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=35352

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code