۰۹۰۳۱۴۰۲

«کیهان» با حمله به شادمهر و کارگردان «سلام بمبئی» مدعی شد⇐ تاکنون چهار خواننده لوس‌آنجلسی با ارسال پیامهای محرمانه خواستار ورود به ایران شده‌اند!!

سینماروزان: حدودا ۵ روز قبل بود که خبری را منتشر کردیم مبنی بر آن که قربان محمدپور کارگردان «سلام بمبئی» به دنبال فراهم آوردن شرایط حضور شادمهر عقیلی در قسمت دوم «سلام بمبئی» با نام «دختر شیطان» است.(اینجا را بخوانید)

مدتی بعد از خبر سینماروزان، شادمهر از این گفت که هیچ مذاکره ای با وی صورت نگرفته بی‌توجه به متن خبر که در آن تأکید شده بود اگر مجوزهای ارشاد برای بازی وی صادر شود، با او مذاکره صورت میگیرد؛ موضوعی که کارگردان «دختر شیطان» هم بعدتر بر آن تأکید کرده بود.

حالا روزنامه اصولگرای «کیهان» با نگاهی به آن خبر و با توصیف شادمهر با عبارت «خواننده ورشکسته» و به کار بردن عبارت «مبتذل ساز» برای کارگردان «سلام بمبئی» هم به آن خواننده و هم به این کارگردان تاخته است. این رسانه در خلال گزارش خود ادعایی را هم طرح کرده درباره پیامهایی که ۴خواننده لس آنجلسی برای بازگشت به ایران ارسال کرده اند.

متن گزارش «کیهان» را بخوانید:

همکاری خواننده ورشکسته و کارگردان مبتذل‌ساز برای خودنمایی

یک خواننده ورشکسته از خبرسازی یک فیلمساز درجه سه برای خودنمایی سوءاستفاده کرد و گفت که حاضر نیست به سینمای ایران برگردد!
چند روز قبل، یک مبتذل‌ساز با هدف بازارگرمی و ایجاد تبلیغ کاذب برای خود، خبر بی‌مبنایی را منتشر کرد و گفت که قصد دارد در قسمت جدید فیلم خود از یک خواننده لس‌آنجلسی استفاده کند! این درحالی است که برای همه آشکار است که بازیگری یک خواننده لس‌آنجلسی که سابقه زیادی در تولید ویدئوکلیپ‌های مستهجن دارد، در یک فیلم تولید داخل، از نظر قانونی امکان‌پذیر نیست. حتی وزارت ارشاد می‌تواند با این کارگردان بخاطر تلاش برای فریب افکار عمومی با خبرسازی جعلی برخورد کند.
اما این خواننده ورشکسته هم فرصت را برای ابراز وجود غنیمت شمرده است. وی که سال‌هاست ایران را ترک کرده و برغم همه دست‌وپا زدن‌ها و حتی دستاویز قرار‌دادن مبتذل‌ترین شیوه‌ها برای دیده شدن اما سال‌هاست که از همه ذهن‌ها فراموش شده، دست پیش گرفته است تا پس نیفتد! او در واکنش به خبر جعلی کارگردان مبتذل‌ساز در صفحه شخصی خود اعلام کرده که دیگر حاضر نیست که به سینمای ایران برگردد، گویی همه برای بازگشت او فرش قرمز پهن کرده‌اند و منتظرند تا با حضور خود باعث اعتلای سینما شود!
گفتنی است تاکنون حداقل چهار خواننده لوس‌آنجلسی با ارسال پیامهای محرمانه به تهران خواستار ورود به ایران شده‌اند. یکی از زنان خواننده در یکی از تلویزیون‌های فارسی‌زبان صراحتاً خواهان سفر به ایران ولو به قیمت توقف فعالیت -به اصطلاح- هنری خود شد.
اما خواننده هدف نظر در این خبر، که بر عدم بازگشت به سینمای ایران تأکید کرده است، یک سارق هنری ارزیابی می‌شود که در دهه هشتاد مجبور شد در سیاست شخصی خود به سرقت اعتراف کند. این فرد در جامعه خوانندگان پاپ داخلی به عنوان وطن‌فروش نیز شهرت دارد.
image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۴:۴۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=41959

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code