۰۷۰۱۱۴۰۲

کنسرت بهنام بانی در مشهد ؟!

بهنام بانی

سینماروزان: شاید باورش سخت باشد ولی به‌زودی شاهد کنسرت بهنام بانی در مشهد خواهیم بود و بانی شکل‌گیری این کنسرت کارگردانی است که خودش اصالتی مشهدی دارد.

به گزارش سینماروزان حتی اگر گرفت و گیرهای ممیزی و صدور مجوز کنسرت در مشهد را کنار بگذاریم اینکه چطور می‌شود در دوران شیوع کرونا بهنام بانی در مشهد کنسرت می‌گذارد را باید از سعید سهیلی بپرسید؟

سعید سهیلی در قسمت سوم “گشت ارشاد” نه تنها از بهنام بانی بازی‌ نمکین و مرتبط با شخصیت واقعی بانی گرفته بلکه آن طور که هفت‌صبح گزارش داده یک کنسرت بزرگ برای بانی در مشهد تدارک دیده است.

بهنام بانی در نقش خودش در “گشت۳” ظاهر شده و در سکانسهایی از این کمدی بناست در مشهد کنسرت دهد؛ کنسرتی که پای برادران و خواهران گشت‌ارشادی‌نما را به ماجرا باز می‌کند و مواجهه آنها با بهنام بانی در نشست خبری این کنسرت است که دردسرساز می‌شود.

اینکه با توجه به رکود دامنگیر گیشه‌ها “گشت۳” مستقیم روانه اکران آنلاین شود چندان بعید نیست به خصوص که عدم حمایت تبلیغی شهرداری و تلویزیون باعث شده علیرغم پاکیزگی سینماها حتی کمدی‌هایی که این روزها روی پرده‌اند هم چندان بازخوردی نداشته باشند!

 

بهنام بانی(راست: گریم گشت۳)

بهنام بانی(راست: گریم گشت۳)

 

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۴:۲۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=61233

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code