۱۱۰۳۱۴۰۲

کاهانی باز هم در فرانسه فیلم خواهد ساخت؟؟؟

سینماروزان: عبدالرضا کاهانی کارگردانی که چهار سال پیش فیلم «وقت داریم حالا» را در فرانسه ساخت که تنها در چهل و پنجمین فیلم کارلووی واری به نمایش در آمد و اخیرا تلاشهایی صورت گرفته برای اکران آن، قصد دارد باز هم در فرانسه فیلم بسازد.

به گزارش سینماروزان و به نقل از “بانی فیلم” عبدالرضا کاهانی برای انتخاب بازیگران فیلم جدید خود در فضای مجازی فراخوان بازیگری منتشر کرده است؛ فیلمی که گویا در فرانسه ساخته خواهد شد.

عبدالرضا کاهانی با به پایان رساندن مراحل تولید فیلم ویدیویی «ما شما را دوست داریم خانم یایا» در تایلند قصد دارد ساخته جدیدش را در پاریس جلوی دوربین ببرد. در مطلبی که به تازگی در فضای مجازی از سوی سازندگان این پروژه منتشر شده، این طور آمده که به دو بازیگر خانم و آقا در حدود سنی ۲۵ تا ۳۵ سال نیاز دارند بازیگرانی که مسلط به زبان فرانسه باشند و گویا شرطی هم برای تجربه و سابقه هنری قبلی لحاظ نشده است.

جالب آنکه متن این درخواست هم به زبان فرانسه تنظیم شده و همین نکته نشان از آن دارد که سازندگان در پی بازیگران و چهره هایی هستند که در فرانسه زندگی می کنند. البته مشخص نیست که این فیلم محصول مشترک است یا توسط تهیه کنندگان فرانسوی تولید خواهد شد. به ویژه آنکه فیلم ویدیویی کاهانی در تایلند هم به اسم محصول مشترک معرفی شده بود، ولی ظاهراً الزامات این جنس از تولیدات را با خود ندارد.

اینکه آیا قرار دادن عنوان محصول مشترک صرفا راهی برای گریز از چارچوب گرفتن مجوز از ارشاد است یا قرار است شاهد تولید یک اثر سینمایی با مشخصه های تولید مشترک باشیم، پرسشی است که مرور زمان پاسخ آن را خواهد داد.

فیلم سینمایی قبلی کاهانی با عنوان «ارادتمند، نازنین،بهاره، تینا» با محوریت زندگی روسپیان نیز ماههاست به دلیل رعایت نکردن برخی ملاحظات عرفی و موازین اخلاقی در محاق است و شاید هیچگاه رنگ اکران عمومی را نبیند.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=41799

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "کاهانی باز هم در فرانسه فیلم خواهد ساخت؟؟؟"

  1. وحدت دوست گفت:

    .. به یک بازیگر زن یا مرد “هیچ فرقی‌ ندارد”با ریش دراز و کله‌ تیغ کشیده نیازمندیم. متقاضیان هر چه زود تر با “تیمارستان ژان لوک گدار” در شهر پاریس تماس بگیرند ..

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code