۱۴۱۱۱۴۰۱

کارگردان «ایران برگر» هم سینمادار شد⇔سینماهایی از شهرک غرب تا کرج+عکس

سینماروزان: بعد از علی سرتیپی که مدیریت پردیسهای کورش و شکوفه را در اختیار دارد و بعد از مرتضی شایسته که مدیریت پردیسهای ارگ تجریش را در اختیار گرفته و بعد از منوچهر محمدی-احمدرضا درویش-تقی علیقلی زاده که بناست پردیس مگامال را در اکباتان راه بیندازند و البته بعد از جمال ساداتیان که مشغول تجهیز و راه اندازی پردیس مگاپارس در خیابان معلم است حالا مسعود جعفری جوزانی هم درصدد راه اندازی مجموعه سینمایی سپنتاست. یکی از این مجتمع های سپنتا در شهرک غرب است و مجتمع دیگر در کرج.

به گزارش سینماروزان مجتمع سینمایی «سپنتا» تهران به زودی در مجموعه تجاری و فرهنگی «ارم» شهرک غرب راه‌اندازی شده و پذیرای علاقه‌مندان به سینما خواهد بود.

مسعود جعفری جوزانی درباره سالن‌های سینمایی مجتمع سینمایی «سپنتا» تهران گفت: شش سالن این مجتمع سینمایی حداکثر در ماه‌های آینده آغاز به کار خواهد کرد و سه سالن دیگر نیز حداکثر شش ماه دیگر افتتاح و راه‌اندازی می‌شود.

این کارگردان سینما ضمن تأکید بر موقعیت مناسب مجموعه سینمایی «سپنتا» در میدان صنعت و دسترسی آسان آن به بزرگراه‌های تهران، افتتاح این مجموعه سینمایی را پاسخی به نیاز خیل عظیمی از سینمادوستان تهرانی دانست.

جعفری جوزانی با اشاره به ویژگی‌های این سالن‌ها در بهره‌برداری از تکنولوژی‌های روز اظهار داشت: در این مجموعه همچنین فضاهای فرهنگی از جمله شهر کتاب، گالری‌های هنری و مجموعه‌ای تفریحی برای کودکان و نوجوانان نیز پیش‌بینی شده است.

وی همچنین گفت: این مجموعه، آماده همکاری با سرمایه‌گذاران و صاحبان مجتمع‌های فرهنگی برای احداث واحدهای سینمایی دیگر خواهد بود.

جعفری جوزانی  نویسنده و کارگردان سینما در پایان اظهار امیدواری کرد که پس از رفع مشکلات، هر چه سریعتر مجتمع سینمایی «سپنتا» کرج هم به بهره‌برداری برسد.

پردیس سپنتا
پردیس سپنتا

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۶:۳۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=37544

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code