۰۲۰۸۱۴۰۰

کارگردان “ایران برگر” فیلمی با مضمون “ایدز” می‌سازد

سینماژورنال: مسعود جعفرى جوزانى کارگردان سینما، نگارش فیلمنامه «پشت ديوار سكوت» را با همکاری دخترش سحر جعفرى جوزانى به پایان رساند و آن را برای دريافت پروانه ساخت به وزارت ارشاد فرستاد.

به گزارش سینماژورنال مسعود جعفرى جوزانى نویسنده و کارگردان سینما، بعد از «ايران برگر» كه پرفروش‌ترين فيلم نوروز سال ٩٤ لقب گرفت، اخیراً نگارش فیلمنامه «پشت ديوار سكوت» را با محوریت ایدز و گسترش آن در جامعه به پایان رسانده است و براى ساخت این فيلم سينمايى از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست مجوز كرد.

نگارش با همراهی فرزند

«پشت ديوار سكوت» نام اولين فيلمنامه‌اى است كه مسعود جعفرى جوزانى به كمك دخترش سحر جعفرى جوزانى و بر اساس پژوهشی از فاطمه صالحی شهرابی و علی بدیعی نوشته و براى دريافت پروانه ساخت به تهيه‌كنندگى فتح‌الله جعفرى جوزانى به وزارت ارشاد فرستاده شده است.
به نظر مى‌رسد دليل اين همكارى مسعود جعفرى جوزانى با دخترش سحر جعفرى جوزانى، زن محور بودن فيلمنامه است. تاكنون حضور تورج منصورى به‌عنوان مدير فيلمبردارى، مهين نويدى به‌عنوان طراح چهره‌پردازى و سحر جعفرى جوزانى در نقش مددكار بيماران ايدز، در این پروژه سینمایی قطعى است و همچنین گروه سازنده، براى انتخاب بقيه عوامل این اثر، منتظر پروانه ساخت هستند.

۷۵ درصد بودجه را یک موسسه مردمی تأمین خواهد کرد

مهندس على بديعى يكى از سرمايه‌گذاران «پشت ديوار سكوت»  اعلام كرد كه ۷۵ درصد از بودجه این فيلم، از طريق مؤسسه مردمى احياء و انجمن حمايت از مادران و كودكان مبتلا به بيماران «اچ.آى.وى» پرداخت خواهد شد. از جمله ياران مسعود جعفرى جوزانى»در اين فيلم، گروه‌هاى داوطلب مردم محورى هستند كه به شيوه‌هاى مختلف، مانند گروه درمانى و مددرسانى به مبتلايان بيماری «اچ.آى.وى» كمك مي‌كنند.
مسعود جعفرى جوزانى نویسنده و کارگردان سینما، ماه گذشته در جمع حاميان مادران و كودكان مبتلا به ايدز گفت: چنانچه جلوی طوفان شرخيز و ويرانگر ایدز را با عزم ملى نگيريم؛ به‌زودى از خانه‌هایمان سربرمي‌آورد. پس تا هنوز فرصتى باقيست؛ هيولای ويرانگر ایدز را بكشيد.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۰۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=26118

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code