۰۳۰۸۱۴۰۰

ژوله هم بازیگر تئاتر شد⇒برای بازی در نمایشی که چندی پیش فراخوان انتخاب بازیگر داده بود!!!

سینماژورنال: عرصه تئاتر در سالهای اخیر فرصتی برای عرض اندام چهره های مختلف سینمایی شده است و اغلب بازیگران سینما برای آن که بگویند کم از بازیگران تئاتر ندارند در سالهای اخیر حضور روی صحنه تئاتر را تجربه کرده اند با این حال سختیهای اجراهای زنده روی صحنه باعث شده حضورشان بیشتر از یک یا دو کار به طول نینجامد.

به گزارش سینماژورنال جدا از بازیگران سینما حالا پای نویسنده ای به نام امیرمهدی ژوله هم به تئاتر باز شده است! این نویسنده که اغلب موفقیتهای کاری اش در همکاری با پیمان قاسم خانی رقم خورده و به طور مستقل نتوانسته نویسنده ای موفق نشان دهد بعد از اعتماد به نفسی که با حضور در مسابقه استندآپ کمدین “خندوانه” پیدا کرد به عنوان بازیگر به مجموعه “دورهمی” پیوست.

ایفای نقش ژوله در “دورهمی” چنان که باید مورد توجه قرار نگرفت و در نهایت و با جدایی مهراب قاسم خانی او نیز از ادامه حضور در این برنامه کناره گیری کرد.

به اشتراک بازیگر “دردسرهای عظیم”

حالا اما ژوله به عنوان بازیگر در تئاتری با عنوان “دوباره اون آهنگ رو بزن سَم” ایفای نقش خواهد کرد. “دوباره اون آهنگ رو بزن سَم” نام نمایشی است به نویسندگی وودی آلن و کارگردانی داود بنی اردلان که برای اولین بار در ایران از ٢٢ تیرماه در تالار حافظ به روی صحنه می رود.

به جز ژوله، الناز حبیبی بازیگری که تنها نقش قابل تأملش در سریال “دردسرهای عظیم” برزو نیک نژاد بوده هم در این نمایش ایفای نقش خواهد کرد.

پژمان جمشیدی، اندریا نوشاد و بهاره رهنما دیگر بازیگران “دوباره اون آهنگ رو بزن سَم” هستند.

ین نمایش درباره ی آلن منتقد سینما ست که به همفری بوگارت بازیگر شناخته شده ی سینما علاقه مند است به شکلی که در طول این نمایش افکار آلن را با صدای هم فری بوگارت می شنویم …
کدام بازیگر برآمده از فراخوان است؟

نکته جالب درباره این تئاتر آن است که پیشتر فراخوانی اعلام شد برای انتخاب بازیگر اصلی این نمایش اما حالا و با اعلام نام بازیگران نمایش این پرسش پیش می‌آید که آیا بازیگرانی نظیر ژوله از طریق فراخوان انتخاب شده‌اند؟

سایر عوامل گروه عبارتند از:
نویسنده: وودی آلن، مترجم: محمدرضا اوزار، طراح و کارگردان: داود بنی اردلان، مجری صحنه: سعید غفاری، طراح لباس: مریم آقائی، مدیر تولید: نیما محبی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: لیلا جعفری، مشاور رسانه ای: غزال نوروزی و مدیر تبلیغات و روابط عمومی: علی ژیان

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=24886

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code