۲۶۱۰۱۴۰۰

چگونه دو ژن خوب به اکران رمضان رسیدند؟؟/آیا صرف ژن خوب بودن باعث میشود فیلم اولیها هم مجوز تهیه کنندگی بگیرند؟؟

سینماروزان: اکران ماه رمضان با روی پرده رفتن شش فیلم مختلف آغاز شده است.

جالب است که در میان این فیلمها دو فیلم “تولدت مبارک” و “وکیل مدافع” از آن دو ژن خوب هستند.

“وکیل مدافع” را سلما بابایی فرزند شهید عباس بابایی به تهیه کنندگی محسن علی اکبری ساخته است. یک فیلم کمدی که بخش عمده داستانش در خط مقدم جبهه ها میگذرد با بازی ایمان افشاریان و بهناز جعفری.

“تولدت مبارک” به تهیه کنندگی انیسه جهان آرا- از خویشاوندان نزدیک شهیدان محمد، علی و محسن جهان آرا- به کارگردانی سمیه زارعی نژاد ساخته شده است با مضمونی کودکانه با بازی محمدرضا فروتن و محبوبه بیات.

در انبوه آثاری که برخی از آنها از سال قبل پشت خط اکرانند چگونه این دو فیلم به اکران دوم نوروز مقارن با رمضان رسیده اند؟؟

عجیبتر اینکه هم تهیه کننده و هم کارگردان “تولدت مبارک” فیلم اولی هستند. این دو فیلم اولی چگونه توانسته اند پروانه ساخت سینمایی و به دنبالش پروانه نمایش سینمایی بگیرند و به اکران دوم نوروز مقارن رمضان برسند؟؟

آیا صرف تعلق داشتن به خانواده شهدا عامل این اتفاق بوده؟؟ آیا شهیدان جهان آرا و بابایی اگر زنده بودند راضی میشدند به تفاوت گذاشتن میان فرزندان خود و عموم جامعه؟؟

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۳۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55883

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "چگونه دو ژن خوب به اکران رمضان رسیدند؟؟/آیا صرف ژن خوب بودن باعث میشود فیلم اولیها هم مجوز تهیه کنندگی بگیرند؟؟"

  1. سینماباز گفت:

    جالب اینجاست فیلم بسیار بی سر و تهی است، خانم تهیه کننده می گوید در کن از فیلم تعریف کرده اند
    کدام جشنواره ؟؟؟؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code