۰۱۰۸۱۴۰۰

چرا گوینده “شب بخیر کوچولو” از رامبد جوان دلخور است؟

سینماژورنال: مریم نشیبا گوینده پیشکسوت ایرانی که بیش از هر چیز به خاطر اجرای برنامه “شب بخیر کوچولو” شناخته می شود در گفتگویی که به بهانه ۷۶ سالگی رادیو با “ایسنا” انجام داده به گلایه از رامبد جوان پرداخته است.

به گزارش سینماژورنال گلایه این مجری پیشکسوت از آن جهت بوده که چرا رامبد جوان در برنامه اش به هنگام نام بردن از “شب بخیر کوچولو” حق مطلب را درباره این برنامه ادا نکرده است.

مریم نشیبا به مطلوبیت برنامه «سلام کوچولو»ی عذرا وکیلی و «شب بخیر کوچولو»ی خودش در رادیو اشاره می‌کند و می‌گوید: خوشحالم که این دو برنامه کودک آنقدر مطلوب است که طی روزهای اخیر در برنامه «خندوانه» توسط دکتر ناصر سیم‌فروش که مهمان برنامه بودند، یاد شد و ایشان از علاقه‌شان به این دو برنامه گفتند ولی جای تاسف دارد که آقای رامبد جوان در جهت یادآوری اسامی این برنامه‌ها به دکتر سیم‌فروش تعلل می‌کند و فقط به گفتن برنامه‌ای که «میگه گنجشک لالا مهتاب لالا» بسنده می‌کند.

نشیبی توضیح می‌دهد: دوشنبه شب که دکتر ناصر سیم‌فروش مهمان «خندوانه» بودند، نام برنامه‌های «سلام کوچولو» و «شب بخیر کوچولو» را به خاطر نمی‌آورد و آقای جوان با عباراتی که در مطالب بالا اشاره کردم سعی بر یادآوری این دو برنامه کرد.

وی ادامه می دهد: ای کاش رامبد جوان کمی عرقش را نسبت به رادیو نشان می داد و همان جا از این دو برنامه به خوبی یاد می‌کرد و بیش از گذشته خودش را در دل مردم جا می‌کرد.

نشیبا خاطرنشان می سازد: من این برنامه را ندیدم اما به محض اینکه برنامه به پایان رسید پیامک دوستانم آغاز شد که متاسفانه رامبد جوان کمک به یادآوری برنامه‌های «سلام کوچولو» و «شب بخیر کوچولو» نکرد؛ در حالی که بهترین فرصت بود تا بیشتر به خودش احترام بگذارد.

مریم نشیبا
مریم نشیبا
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۳:۲۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=21408

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "چرا گوینده “شب بخیر کوچولو” از رامبد جوان دلخور است؟"

  1. اسماعیل گفت:

    سلام من الان که این مطلب را می نویسم دخترم رودان باصفا آواز شب بخیر کوچولو خوابیده همان گونه که منهم خاطرات خوبی با این برنامه داشتم بچه هایم هم با این آواز اونس گرفتن خانم مریم نشیبا دوستان دارم شما برایم همیشه در خاطرم هستی

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code