۰۸۰۹۱۴۰۱

چرا کنسرت استانبول شجریان لغو شد؟

سینماژونال: در حالی که پیش از این برخی رسانه ها اعلام کردند که با توجه به ممنوع‌الکاری محمدرضا شجریان در ایران، برای اجرای دو روز کنسرت این خواننده در استانبول حدود ۱۱ میلیارد تومان پول از ایران خارج می‌شود به تازگی سایت رسمی این خواننده خبر از لغو کنسرتش داد.

به گزارش سینماژورنال سایت «دل‌آواز» وابسته به این خواننده در اطلاعیه‌ای ضمن اعلام لغو این کنسرت از مخاطبانی که بلیت این کنسرت را خریداری کرده بودند خواسته است برای دریافت هزینه بلیت با این سایت مکاتبه کنند.

هنوز مشخص نشده دلیل لغو این کنسرت چیست و سایت متبوع شجریان هم فقط از برگزاری کنسرت در زمانی دیگر سخن گفته است.

متن اطلاعیه سایت “دل آواز” به شرح زیر است:

به این وسیله به اطلاع می‌رساند، متأسفانه امکان اجرای «کنسرت محمدرضا شجریان و گروه شهناز» در استانبول به دلایل فورس ماژور در تاریخ معین فراهم نیست. به همین دلیل تیم برگزاری کنسرت با سپاس بسیار از شما عزیزان، بر آن شد تا اجرای این کنسرت را به تاریخ دیگری موکول کند.

 از همین رو با پوزش از عزیزانی که اقدام به تهیه بلیت کرده‌اند تقاضا می‌شود از طریق فرم تماس موجود در همین صفحه (سایت دل‌آواز) اطلاعات خود را شامل: نام کامل (مطابق بلیت خریداری‌شده)، تعداد بلیت، شماره سفارش، مبلغ پرداختی، چهار رقم آخر کارتی که به وسیله آن پرداخت انجام شده، شماره تماس و شماره کارت و نام صاحب کارتی که تمایل دارند مبلغ به آن باز پرداخت شود، برای ما ارسال کنند.

به‌دلیل حجم بالای بلیت‌ها، این بازپرداخت به صورت مرحله‌ای برای عزیزان واریز خواهد شد. همچنین از طریق رسانه‌های رسمی شرکت دل‌آواز و محمدرضا شجریان به‌زودی تاریخ جدید اجرای این برنامه به اطلاع شما عزیزان گرامی خواهد رسید.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=8755

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code