۱۱۰۹۱۴۰۱

چرا نگار جواهریان بعد از آشنایی با رامبد جوان در “دیوار چهارم” تئاتر را کنار گذاشت؟+عکس

سینماژورنال: نگار جواهریان بازیگر زن که در ماههای اخیر بعنوان همسر رامبد جوان هم شناخته می شود در کنار بازی در سینما سابقه فعالیت در تلویزیون و تئاتر را هم داشته است.

به گزارش سینماژورنال نگار جواهریان در تئاتر بیشترین سابقه همکاری را با امیررضا کوهستانی داشته است؛ “خون خشک سبزی تازه”، “۱۷ دی کجا بودی”، “ایوانف” و “دیوار چهارم” چهار نمایشی از امیررضا کوهستانی بوده اند که جواهریان در آنها بازی داشته است.

جواهریان اما بعد از اجرای “دیوار چهارم” که جدودا سه سال قبل اجرا شده بود کار نمایشی دیگری نداشت.

این بازیگر به تازگی در مطلبی که در صفحه اجتماعیش قرار داده دلیل همکاری با کوهستانی و عدم همکاری با کارگردانی دیگر در تئاتر توضیحاتی داده است.

وی می گوید: خیلی وقت ها فکر می کنم این شکلی که در کارهای امیررضا كوهستاني بازی کرده ام، دیگر نمی توانم با یک کارگردان دیگری تکرار کنم… «ایوانف» یک نمایش زنده است، باز هم اجرایش می کنیم در جاهای مختلف… یعنی یک موجودی است که برای خودش رشد می کند، نفس می کشد و می چرخد…

جواهریان درباره آخرین همکاریش با کوهستانی بیان می دارد: تمرین و اجرای «دیوار چهارم» خیلی به نظرم شبیه فقط یک تئاتر نیست، یعنی بیش از یک تئاتر، یعنی شبیه یک محفلی است که صد شب تکرار شود و در آن یک سری موضوعات عمیق انسانی با کسانی که با هم غریبه اند، به اشتراک گذاشته شود که این قدر کامل است که من دیگر بعد از آن نتوانستم تئاتر کار کنم. بعد از آن فکر می کنم مگر دیگر چه کاری می شود کرد.

به گزارش سینماژورنال این توضیحات جواهریان در حالی بیان شده که بدانیم در جریان نمایش “دیوار چهارم” بود که میان وی و رامبد جوان آشنایی شکل گرفت و همین آشنایی به ازدواج انجامید.

دیوار چهارم
نگار جواهریان، رامبد جوان و امیررضا کوهستانی در تمرین “دیوار چهارم”
image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۰۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=6419

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code