۰۷۱۱۱۴۰۱

چرا صالح علاء حاضر نشد در برنامه احسان علیخانی شرکت کند؟

سینماروزان: تهیه کننده «قند پهلو» و «چشم شب روشن» که هر دو برنامه اش در برنامه «سه ستاره» یکی در بخش بهترین برنامه تخصصی و دیگری در بخش بهترین برنامه ورزش و سرگرمی نامزد است، درباره عدم علاقه محمد صالح علا به شرکت در مسابقه توضیح داد.

به گزارش سینماروزان شب گذشته در چهارمین قسمت از برنامه «سه ستاره» و در بخش انتخاب بهترین برنامه ورزش و سرگرمی، امیر قمیشی که همزمان تهیه کنندگی دو برنامه پر مخاطب «چشم شب روشن» در بخش برنامه های تخصصی و «قند پهلو» در بخش سرگرمی را برعهده دارد، مقابل احسان علیخانی حاضر شد.
با قدری تاخیر رضا رفیع مجری «قند پهلو» نیز مقابل دوربین آمد و هر دو از این مسابقه محبوب تلویزیونی سخن گفتند.
قمیشی در ابتدای صحبت هایش به دلایل عدم حضور خود و محمد صالح علاء در برنامه دو شب قبل «سه ستاره» و شرکت در رقابت برنامه های تخصصی اشاره کرد و گفت: موفقیت «چشم شب روشن» در این مدت کوتاه بعد از لطف خدا صرفا مدیون نقطه گذاری دقیق شورای محتوایی این برنامه به سرپرستی قائم مقام سیما و مدیر شبکه چهار بوده و پس از آن همه چیز صرفا مدیون دانش و کاریزمای محمد صالح علاء است.
وی با بیان اینکه حضور او بدون صالح علا در این رقابت بی معنا جلوه میکرده، ادامه داد:‌ محمد صالح علاء اصولا از حضور در  هر مسابقه یا نظر سنجی پرهیز میکند، چرا که اعتقاد دارد در صورت پیروزی شرمنده رقیبان است و در صورت عدم پیروزی خجالت زده از رای طرفداران و محبت داورانی که برنامه را نامزد کردند می شود.
در ادامه علیخانی با اشاره به ظرفیت طنز در رسانه ملی، درباره شایعه بازداشت رضا رفیع و حضور شرکت کنندگان تاجیک و افغان در برنامه سال گذشته «قند پهلو» سوالاتی را مطرح کرد که رفیع و قمیشی پاسخگوی آنها بودند
 سری جدید «قند پهلو» چند روزی است با اجرای رضا رفیع و داوری ناصر فیض و شهرام شکیبا پس از یک سال وقفه مقابل دوربین رفته و در ایام نوروز به روی آنتن می رود.
image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۵:۱۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=35754

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "چرا صالح علاء حاضر نشد در برنامه احسان علیخانی شرکت کند؟"

  1. sadr گفت:

    کاش حداقل بخشی از تواضع و فروتنی این مرد شریف را مسئولان در قدرت هم داشتند!!!!

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code