۰۵۰۱۱۴۰۲

چرا در اختتامیه “خندوانه” هیچ خبری از “هومن گامنو” نبود؟!

سینماژورنال: آخرین قسمت از فصل دوم مجموعه “خندوانه” دیشب روی آنتن رفت اما در این قسمت که به نوعی اختتامیه این فصل به شمار می‌رفت هیچ خبری از “هومن گامنو” نبود.

به گزارش سینماژورنال هومن گامنو که به عنوان آهنگساز و خواننده تیتراژ “خندوانه” با رامبد جوان همکاری داشته است از جمله چهره هایی بوده که با حضورش در این برنامه در نوآوریهای موزیکال آن نقش داشته است.

هومن گامنو که نزد مخاطبان ایرانی بیش از هر چیز به خاطر اجرای بخشهای هیپ هاپ قطعه ای زیرزمینی به نام “سوسن خانم” و همکاری با “بروبکس” شهرت دارد در کنار ساخت حدودا بیست قطعه بی‌کلام برای میان برنامه‌های “خندوانه”، قطعات باکلام نظیر “بخند خندوانه” و “خلیج فارس” را هم برای رامبد جوان تولید کرده بود.

البته که در تولید این قطعات بهزاد عبدالهی نیز به عنوان آهنگساز در کنار هومن گامنو حضور داشت.

همه برای عکس یادگاری آمدند بجز گامنو!!!

با این حال در قسمت آخر و آن هم در شرایطی که بخش عمده عوامل دست اندرکار “خندوانه” به دعوت رامبد جوان مقابل دوربین آمدند و عکس یادگاری گرفتند خبری از هومن گامنو نبود.

البته که رامبد با نام بردن از برخی از چهره ها از همکاری آنها تشکر کرد اما هومن گامنو جزو معدود چهره هایی بود که نه در برنامه حضور داشت و نه حتی نامی از او برده شد.

هرچند دلیل قطعی چشم پوشی رامبد از یک تشکر خشک و خالی از  این موزیسین جوان مشخص نیست اما به نظر می رسد دست اندرکاران تولید “خندوانه” برای جلوگیری از حاشیه سازیهای پیرامون این چهره از دعوت او چشم پوشی کرده اند.

به هر حال رامبد جوان و دست اندرکارانش می خواهند در آینده نزدیک تولید “خندوانه” را ادامه دهند و از همین رو سعی کردند اختتامیه را بدون هر گونه حاشیه دردسرساز پیش ببرند مبادا حواشی جلوی ادامه برنامه های پیش بینی شده آنها را بگیرد.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=11849

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "چرا در اختتامیه “خندوانه” هیچ خبری از “هومن گامنو” نبود؟!"

  1. صدر گفت:

    البته غايب بزرگ برنامه پاياني خندوانه، «نيمــا» بود كه چند برنامه آخر و اختتاميه برنامه غايب بود و حتي اسمي هم از وي برده نشد….

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code