۱۳۰۱۱۴۰۲

چادری بودن این بازیگر باعث حذفش از پروژه افخمی شد؟!+عکس/وی به همین دلیل از فهرست سفر به برزیل هم حذف شد

سینماژورنال: الهام چرخنده که چند سالی میشود حجاب چادر را برای خود برگزیده و البته برنامه هایی را هم برای دعوت دختران و زنان به استفاده از این حجاب در دستور کار قرار داده اخیرا در دانشگاه چمران اهواز نکات عجیبی را درباره حذفش از یک پروژه تلویزیونی و گروه هنرمندان مسافر جام جهانی بیان کرده است.

به گزارش سینماژورنال و به نقل از “خبرنامه دانشجویان” الهام چرخنده در پاسخ به شبهاتی که در رابطه با چادری شدن وی وجود دارد، گفت: شاید افرادی فکر کنند که بنده از ابتدا حجاب نداشتم، اما باید بگویم که من در ابتدا چادری بودم و این ‌گونه نیست که به یک باره، چرخشی صورت گرفته باشد و چادری شده باشم، نه ؛ در زمان دانشجویی و به‌ دلایل مختلف مانند اینکه فکر می‌کردم چادر دست و پاگیر است، آن را کنار گذاشتم، اما حقیقتاً این موضوع را باید اعتراف کنم که پس از کنار گذاشتن چادر، همه چیزم را از دست دادم.

بعد از پیشنهاد بازی در سریال افخمی تعدادی از بازیگران انصراف دادند

چرخنده در رابطه با دعوت علیرضا افخمی و انصراف بازیگران برای بازی در یک سریال اینگونه اظهار داشت: بعد از پیشنهاد آقای افخمی برای بازی به عنوان نقش اصلی فیلم، تعدادی از بازیگران انصراف خود را از آن پروژه اعلام کردند و همین موضوع موجب شد که بنده طی صحبت هایی که با تهیه کننده ی این فیلم داشتم، تصمیم به کناره گیری از این پروژه بگیرم.

در جریان سفر به برزیل هم عده ای از هنرمندان انصراف دادند

وی در ادامه با اشاره به برنامه سفر با تیم ملی به برزیل که یکی از دست اندرکاران اجرایی اش سیدجواد هاشمی از جمله بازیگران آثار ارزشی سینما و تلویزیون بود، گفت: باید بگویم که در جریان سفر با تیم ملی به برزیل در جام جهانی، عده ای از هنرمندان بخاطر حضور من در این سفر، از شرکت انصراف دادند و این امر موجب شد که متولیان برنامه، بنده را مجاب کنند تا از این سفر خودداری کنم.

بداخلاقی در سینمای ایران بیداد می کند

این بازیگر سینما و تلویزیون در جمله ای خطاب به دانشجویان بیان نمود: بداخلاقی در سینمای ایران بیداد می کند و از روزی که چادری شده ام، بی احترامی های زیادی به من شد.

الهام چرخنده در دانشگاه اهواز
الهام چرخنده در دانشگاه چمران اهواز
image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۶:۳۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=11638

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "چادری بودن این بازیگر باعث حذفش از پروژه افخمی شد؟!+عکس/وی به همین دلیل از فهرست سفر به برزیل هم حذف شد"

  1. صدر گفت:

    هر كسي خودش بايد احترام خودش رو حفظ كنه. شما با موج سواري داريد به شعور مردم توهين مي‌كنيد بنابراين طبيعيه كه توهين هم مي‌شنويد….

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code