۳۱۰۶۱۴۰۲

پیش‌بینی یک هفته قبل سینماژورنال محقق شد: گلشیفته ازدواج خود با یک هنرمند خیابانی به نام “متیو سیلور” را تأیید کرد!+عکس

سینماژورنال: حدودا یک هفته قبل یکی از هنرمندان ایرانی مقیم نیویورک به نام نقیب شنبه زاده با قرار دادن تصاویری از مراسم ازدواج گلشیفته درباره ازدواج وی خبررسانی کرده بود بدون اینکه نامی از همسر گلشیفته ببرد.(اینجا را بخوانید)

در همان زمان سینماژورنال برمبنای یک ویدیوی کوتاه که در صفحه اجتماعی گلشیفته منتشر شده بود و در آن هنرمندی محیطی به نام “متیو سیلور” جملاتی عاشقانه را خطاب به گلشیفته بیان می کرد، پیش بینی این را کرد که گلشیفته فراهانی با “متیو سیلور” ازدواج کرده است.(اینجا را بخوانید)

به گزارش سینماژورنال حالا بعد از گذشت یک هفته با تصویری که گلشیفته از خودش در کنار این هنرمند منتشر کرده و بنری حاوی واژه love  که بین خود و ایشان قرار داده پیش بینی سینماژورنال تأیید شد.

شوهری که قصد دارد از تنشهای عصبی مخاطبان بکاهد

“متیو سیلور” که لقب هنریش معنای خوبی ندارد و مخاطب را به یاد یکی از کمدی های اخیرا اکران شده می اندازد!!! چنان که خود در صفحه اجتماعیش نوشته هنرمند چیدمانی است که هدفش را کمک به لبخند زدن مردم و خنداندن آنها می داند.

به گزارش سینماژورنال سیلور در منهتن و بروکلین به اجرای برنامه می پردازد و البته به اندازه اجرا در خیابان تجربه اجرا در مترو، گالری و روی استیج را هم دارد.

ادعای او کاستن از تنشهای عصبی مخاطبان و باز کردن دریچه ای برای خیال پردازی، آفرینش و عشق است.

تصویری که گلشیفته اخیرا در صفحه اجتماعی خود قرار داده
تصویری که گلشیفته اخیرا در صفحه اجتماعی خود قرار داده
image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=11877

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "پیش‌بینی یک هفته قبل سینماژورنال محقق شد: گلشیفته ازدواج خود با یک هنرمند خیابانی به نام “متیو سیلور” را تأیید کرد!+عکس"

  1. saeedeh گفت:

    دیوانه چو دیوانه بیند خوشش آید !

  2. صدر گفت:

    البته ما ايراني‌ها بايد ياد بگيريم كه زندگي شخصي هر كسي، به خودش مربوطه و لاغير…. و از اين حرف‌هاي خاله زنكي بپرهيزيم

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code