۰۸۱۱۱۴۰۰

پنج هزار عضو خانه سینما در انتظار شفاف سازی حسین انتظامی⇐دقیقا چندمیلیارد عیدی در اختیار هیأت مدیره خانه سینما قرار گرفته؟؟ این عیدی دقیقا میان چه کسانی توزیع شده؟؟؟

سینماروزان: در روزهای گذشته خبری از همراهی حسین انتظامی با مدیریت بالادستی خانه سینما و تخصیص بودجه ای میلیاردی برای تخصیص عیدی به بدنه خانه سینما منتشر شده!

با این حال نه هیچ کدام از هیأت مدیره خانه سینما و نه منوچهر شاهسواری مدیرعامل این نهاد درباره چگونکی تخصیص این بودجه میلیاردی میان سینماگران حرفی نمیزنند.

خانه سینما نزدیک به ۵ هزار عضو دارد و اگر فقط یک میلیارد عیدی تزریق شده باشد به هر کدام از اعضا نفری ۲۰۰ هزار تومان میرسد ولی در تماس بسیاری از اعضا با سینماروزان مشخص شده که نه فقط امسال بلکه در هیچ یک از پنج سال اخیر ریالی بابت عیدی به آنها نرسیده!!

حالا وقتش است حسین انتظامی که شفاف سازی را مانیفست خود ساخته از هیات مدیره خانه سینما بخواهد فهرست کامل افرادی که عیدی میلیاردی میان آنها توزیع شده را منتشر کند تا مشخص شود دقیقا کدام افراد هستند که مشمول عیدی شده اند و کدام اعضا هستند که باز حقشان خورده شده؟

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55368

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "پنج هزار عضو خانه سینما در انتظار شفاف سازی حسین انتظامی⇐دقیقا چندمیلیارد عیدی در اختیار هیأت مدیره خانه سینما قرار گرفته؟؟ این عیدی دقیقا میان چه کسانی توزیع شده؟؟؟"

 1. یک کارگردان گفت:

  یه سری کارت ۲۰۰ تومنی گرفتن
  یه سری کارت۴۰۰ تومتی
  یه سری هم هیچی گیرشون نیومده

 2. علی م. گفت:

  اقا من عضو صنف دستیاران کارگردان هستم
  کارت عیدی رو کجا باید بگیرم
  لطفا راهنمایی کنید

 3. رضا گفت:

  اقاچرا هیچوقت به ما عیدی نمیدن
  من ده ساله عضو وابسته صنف نویسندگان هستم
  چرا کسی به ما عیدی نمیده

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code