۳۰۱۰۱۴۰۰

پس از پرسشهای شکل گرفته در چرایی جمع آوری دستی آرای مردمی سینماحقیقت، یک رسانه اصولگرا مطرح کرد⇐چرا با شبکه های معاند ماهواره ای، همسو شده اید؟؟

سینماروزان: جشنواره سینماحقیقت امسال به واسطه چرایی شمارش دستی آرای مردمی که همراه شده با حضور مستندهای ارگانی در صدر آرا(!) با انتقادات فراوانی مواجه شده است.

به تازگی رسانه اصولگرای “سینماپرس” با تحلیل یکی از مستندهای این جشنواره که با حمایت مرکز گسترش تولید شده از تقدیس پهلوی در این مستند گلایه کرده است.

“سینماپرس” نوشت:
مستند “ورسک” محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی نمودی بارز از نفوذ فرهنگی است. نفوذی که تا عمق جان مدیریت فرهنگی و سینمایی حال حاضر کشور رسوخ نموده و سبب شده تا در چهل سالگی انقلاب اسلامی تولیدات حمایتی مرکز گسترش سینمای مستند به این نحو به جعل تاریخ بپردازد و با نادیده انگاشتن خیانت های فراوان و بی شمار پهلوی اول، اقدام به ترسیم و تصویر سازی قدیس گونه از این دیکتاتور نماید و این همه در لوای یک فیلم تاریخی با موضوع پایان گارانتی ۷۰ ساله «پل ورسک» پنهان گردد.

“سینماپرس” ادامه داد: مستند مذکور که سال ۹۶ برای شرکت در یازدهمین جشنواره سینماحقیقت درخواست حضور داشته، اکنون در دوازدهمین جشنواره حضور یافته است. به راستی چگونه می شود که در چهل سالگی انقلاب اسلامی مدیریت سینمایی کشور این چنین همسو با بیگانگان درآمده و به صورتی اینچنین شفاف شعار مضحک و مجعول شبکه های معاند ماهواره ای سلطنت طلب در قالب “رضا شاه روحت شاد” را با بودجه های فرهنگی کشور تصویر سازی و به مخاطب مسلمان ایرانی حقنه می نماید!؟؟؟

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۵:۵۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=53789

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code