۰۶۰۸۱۴۰۰

پستی تازه برای مدیر روابط عمومی جشنواره تئاتر فجر

سینماژورنال: در ماههای بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم در عرصه مدیریت در سینما و به خصوص در مدیریتهای جشنواره ای این مدیران تئاتری بودند که مدیریت را انجام دادند؛ از آن سو هم برخی چهره های سینما از مدیریت در تئاتر سربرآورده اند.

به گزارش سینماژورنال از جمله این چهره ها مصطفی محمودی منتقد و روزنامه نگار قدیمی سینمای ایران است که البته در تئاتر هم فعالیتهای خاص خود را داشته است.

محمودی که سال قبل به عنوان مدیر روابط عمومی جشنواره تئاتر فجر انتخاب شده بود و تا حد زیادی توانسته بود شرایط تعامل رسانه ها با دبیرخانه را فراهم کند امسال مدیر بخشی تازه در جشنواره تئاتر فجر شده است.

سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، در حکمی مصطفی محمودی را به عنوان مدیر بخش «به علاوه فجر» جشنواره معرفی کرد.

شمول وظایف دبیر “به علاوه فجر” جشنواره تئاتر فجر چنین است:

–فراخوان تماشاخانه های متقاضی حضور

–مذاکره با مدیران تماشاخانه های خواهان شرکت در بخش به علاوه فجر

–سنجش امکانات و شرایط لازم متقاضیان برای دعوت از تماشاخانه های مناسب و شایسته ی حضور در این بخش

–هماهنگی امور بین دبیرخانه و تماشاخانه ها در فرایند آماده سازی و برگزاری

–نظارت بر عملکرد تماشاخانه ها در فرآیند انتخاب آثار

–نظارت بر روند توافق اجرایی و مالی میان تماشاخانه ها و گروه های شرکت کننده

–ارائه جدول زمان بندی آثار در هماهنگی با سالن ها به دبیرخانه

سوابق این مدیر

مصطفی محمودی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی و دانشجوی دوره دکترای مدیریت رسانه است. عضویت در چند دوره هیات مدیره کانون ملی منتقدان تئاتر ایران به عنوان نایب رییس، سخنگو و مدیر روابط عمومی، عضویت در کانون جهانی منتقدان تئاتر، عضویت در هیئت مدیره یک دوره انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، عضو انجمن روابط عمومی ایران، مدیرکل اسبق روابط عمومی و مشاور رسانه ای معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور رسانه ای تبلیغات و مدیر روابط عمومی نمایش‌های مختلف، منتقد برگزیده تئاتر کشور در چهارمین دوره اردیبهشت تئاتر ایران، مدیر سابق روابط عمومی خانه تئاتر و سردبیر ماهنامه داخلی این تشکل صنفی، دبیرکل سابق اتحادیه شرکت‌های ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران، کارشناس و کارشناس مجری سینما و تئاتر شبکه‌های مختلف رادیو و تدریس در دانشگاه برخی سوابق و فعالیت‌های مصطفی محمودی است.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی یکم تا دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۵  برگزار می شود.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۶:۳۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=26930

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code