۱۷۰۹۱۴۰۱

پروژه ها و افراد مرتبط با محکومان بانک سرمایه کدامند؟⇐از “شهرزاد۱” تا “میلیونر میامی” و جشنواره “مدافعان حرم”/از “شاهگوش” و “ماه تی تی” تا “لامپ صد” و “فردا”/از حسن فتحی و داوود میرباقری تا بازرس خانه سینما و همکار خبرگزاری اصولگرا/از سعید ملکان و محسن محسنی نسب و عبدالله اسکندری تا مدیرعامل سابق انجمن دفاع مقدس!

احسان-دلاویز-حسین-هدایتی-هادی رضوی

سینماروزان/ساناز پورغفور: با اعلام احکام حسین هدایتی، محمدهادی رضوی و احسان دلاویز از متهمان بانک سرمایه و مشخص شدن اینکه این سه نفر رویهم به ۵۰ سال حبس و رد مال و ۱۵۶ ضربه شلاق محکوم شدند بد نیست مروری داشته باشیم بر پروژه ها و افرادی که حمایت این سه محکوم را داشته اند.

هادی رضوی به جرم اخلال عمده در نظام اقتصادی به ۲۰ سال حبس، رد مال و ۷۴ ضربه شلاق و محرومیت از خدمات دولتی محکوم شده است. احسان دلاویز نیز به جرم معاونت در اخلال در نظام اقتصادی به ۱۰ سال حبس محکوم شده است. حسین هدایتی نیز به جرم اخلال در نظام اقتصادی به ۲۰ سال حبس، محرومیت دائم از بکارگیری در خدمات دولتی و رد مال معادل ۴۸۸ میلیارد تومان به نفع بانک سرمایه و به تحمل ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم شد.

حسین هدایتی دارای سابقه حمایت از تولید سریال ناتمام “ماه تی تی” به کارگردانی داوود میرباقری و تهیه کنندگی مهران برومند بود.

محمدهادی رضوی داماد محمد شریعتمداری به غیر از سرمایه گذاری در فصل اول “شهرزاد” و حمایت و ریاست شورای سیاستگزاری جشنواره فیلم “مدافعان حرم” چنان که در دادگاهش روایت شد در تولید فیلمی به نام “بی حساب/میلیونر میامی” هم نقش داشت.

کارگردانی “شهرزاد” را حسن فتحی برعهده داشت و کارگردانی “میلیونر میامی” را مصطفی احمدی بازرس خانه سینما!!! دبیری جشنواره مدافعان حرم را نیز حمید یادروج از همکاران سابق یک خبرگزاری اصولگرا برعهده داشت.

سعید ملکان نیز علاوه بر حضور به عنوان مجری طرح در “شهرزاد۱” تهیه کنندگی “میلیونر…” را برعهده گرفته بود.

احسان دلاویز مشاور جوان رییس اصلاحات کار هنریش را زودتر از محمدهادی رضوی و با حمایت از تولید سریال “شاهگوش” شروع کرد. “شاهگوش” را داوود میرباقری کارگردانی کرد.

دلاویز در تولید دو فیلم “فردا”ی مهدی پاکدل-ایمان افشاریان و “لامپ صد”سعید آقاخانی نیز به عنوان سرمایه گذار حضور داشت.

تهیه کنندگی “فردا” را حسین صابری برعهده داشته که در ماههای اخیر تجربه مدیریت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس را هم پشت سر گذاشت!!! تهیه کننده “لامپ صد” هم محسن محسنی نسب بود.

عبدالله اسکندری گریمور برجسته وطنی به نوعی هم مشمول همکاری با رضوی و هم دلاویز میشود چون اسکندری هم در تیم تولید “شهرزاد” و هم تیم تولید “شاهگوش” حضور داشت.

اگر میخواهید سیاهه کامل همکاران این دو محکوم را پیش رو داشته باشید کافیست فهرست تمام عوامل درگیر در پروژه های مطروحه را کنار هم بگذارید.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=56887

بعدش؟

مطالب مرتبط

8 نظر برای مطلب "پروژه ها و افراد مرتبط با محکومان بانک سرمایه کدامند؟⇐از “شهرزاد۱” تا “میلیونر میامی” و جشنواره “مدافعان حرم”/از “شاهگوش” و “ماه تی تی” تا “لامپ صد” و “فردا”/از حسن فتحی و داوود میرباقری تا بازرس خانه سینما و همکار خبرگزاری اصولگرا/از سعید ملکان و محسن محسنی نسب و عبدالله اسکندری تا مدیرعامل سابق انجمن دفاع مقدس!"

 1. قادر صبوری گفت:

  wow
  جشنواره مدافعان حرم هم مال این بوده؟؟؟
  بابا اینا دیگه کین دیگه
  خداییش خیلی هنرمندن
  چرا ازشون برای مدیریت استفاده نمیشود؟

 2. رها مجیدی گفت:

  حسین صابری هم بوده؟؟
  این بنده خدا رو از انجمن هم ورداشتن
  انگاری بخاطر همین ماجرا بوده؟؟

 3. علیرضا نفربر گفت:

  اقا ولی اگه میزاشتن ماه تی تی رو بسازه
  عالی میشد
  فیلمنامه شو خوندم
  خیلی بی نظیره

 4. غفاری مجید گفت:

  ماشالله همه بودن
  خدا بده برکت
  خحجالت هم که نمیکشن

 5. علیرضا تولایی گفت:

  الان که محکوم شدن به رد مال
  ایا پول اینایی که نام بردینو میگیرن ازشون
  مثلا اونی که بابت دبیری جشنواره پول گرفته
  یا اون گریموره که مدام کنارشون بوده باید پس بدن؟؟

 6. حسینعلی مستعلی گفت:

  لامپ صد و فردا و میلیونر میامی رویهم چقدر فروختن؟؟
  میشه یه آماری بدین؟؟

 7. ایزد پاپی گفت:

  از ممد امامی چخبر؟
  دادگاهش برگزار نشد؟؟
  مگه شریک نبود با این یارو رضوی؟

 8. لاله واژگون گفت:

  اقای رضوی جشنواره شون رو نذر فرهنگی میدونستن
  نذر فرهنگی رو یاد گرفتیم

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code