۲۸۱۰۱۴۰۰

پرسشی منتج از شفاف سازی بودجه ای ۹۸ خانه سینما⇐ اگر با ۳میلیارد نمیتوان یک پوشش درمانی جامع برای سینماگران ایجاد کرد چرا ۱٫۳میلیارد صرف برگزاری جشن و گردهمایی میشود؟؟؟

سینماروزان: انتشار اخبار مختلف درباره گرفت و گیرهای درمانی سینماگران که تمام سینماگران از پیشکسوتان تا جوانترها را درگیر کرده نیاز به اقدامی عاجل برای حل مشکل بیمه درمانی را ضروری میسازد.

در جدول بودجه ای سال ۹۸ سازمان سینمایی واقعیاتی درباره بودجه های وارده به خانه سینما مشخص شده است. خانه سینما ۲٫۳میلیارد تومان برای کمک به امور بیمه ای-درمانی-رفاهی سینماگران بودجه میگیرد و صندوق اعتباری هنر هم ۷۰۰میلیون میگیرد برای بیمه تکمیلی درمانی سینماگران.

به عبارت بهتر نزدیک به ۳میلیارد بودجه برای امور بیمه ای سینماگران درنظر گرفته میشود؛ بماند که حداقل نیم میلیاردی هم خود سینماگران پرداخت میکنند برای بیمه تکمیلی درمان!!

با این حال همچنان مشکل بیمه درمانی سینماگران پابرجاست. چرا؟؟

اگر با این ۳میلیارد و نیم نمی توان بیمه جامع برای سینماگران فراهم کرد چرا از بودجه های حاشیه ای کاسته نمیشود و به بودجه درمانی افزوده نمی شود؟

در جدول بودجه ای سال ۹۸ سازمان محرز شده که خانه سینما ۱٫۳میلیارد برای برگزاری جشن و گردهمایی میگیرد! برگزاری جشن، الویت است یا درمان سینماگران؟؟ آیا نمیتوان تا بسامان شدن بیمه درمانی سینماگران قید برگزاری جشنهای میلیاردی را زد و هزینه اش را صرف ارتقای بیمه درمانی کرد؟

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۸:۲۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55874

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code