۳۰۰۶۱۴۰۲

پخش “رخ دیوانه” به هدایت‌فیلم رسید+”خداحافظی طولانی”، “خانه دختر”، “مبارک” و سه فیلم دیگر

سینماژورنال: در حالی که گمان بر آن بود که ابوالحسن داوودی پخش تازه ترین فیلمش “رخ دیوانه” را که سیمرغ بهترین فیلم جشنواره را از آن خود کرد به فیلمیران بسپارد اما تازه ترین خبرها حکایت از آن دارند که پخش این فیلم به هدایت فیلم و برادران شایسته سپرده شده است.

به گزارش سینماژورنال هدایت فیلم که در سالهای اخیر در حیطه پخش فیلم نتوانسته رقابتی تمام عیار با فیلمیران داشته باشد و مدیران آن از جمله موافقان قرار دادن قانون محدودیت پخش برای دفاتر پخش بوده اند امسال توانست با رایزنیهای فراوان پخش بهترین فیلم جشنواره فجر را از آن خود کند.

البته در کنار “رخ دیوانه” که بناست نوروز روی پرده برود، این شرکت پخش فیلم جنجالی “خانه دختر”(شهرام شاه حسینی) که تهیه کننده آن محمد شایسته برادر کوچکتر شایسته‌ها است را نیز انجام خواهد داد؛ البته منوط به اینکه فیلم بتواند پروانه نمایش بگیرد.

از “خداحافظی طولانی” و “احتمال باران اسیدی” تا “مبارک”، “این سیب هم برای تو” و “خبر خاصی نیست”

“خداحافظی طولانی” فرزاد موتمن که حضور فرزند مدیرمسئول “اعتماد” به عنوان سرمایه گذار، حواشی فراوانی را برایش رقم زده دیگر فیلم مطرحی است که هدایت فیلم پخشش را برعهده گرفته است.

“احتمال باران اسیدی”(بهتاش صناعی ها) که بعید است بتواند با داشتن گروه سینمایی اکران شود و البته انیمیشن-رئال “مبارک”(محمدرضا نجفی امامی) دیگر فیلمهای جشنواره سی و سوم هستند که پخش آنها به هدایت فیلم سپرده شده است.

سیروس الوند پخش تازه ترین فیلم خود “این سیب هم برای تو” که نمایش آن در بخش خارج از مسابقه جشنواره اسباب تفریح مخاطبان را موجب شده بود(!!!) به هدایت فیلم سپرده و البته طبیعی است که “خبر خاصی نیست” ساخته مصطفی شایسته هم توسط هدایت فیلم پخش خواهد شد.

هدایت فیلم کمدی-تجاری “آتیش بازی”(بهمن گودرزی) را نیز از سال گذشته آماده پخش دارد.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۸:۱۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=1013

بعدش؟

مطالب اخیر

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code