۱۷۰۹۱۴۰۰

پایان‌بندی «آبی به رنگ آسمان» با راکر وطنی در استادیوم آزادی+عکس

سینماروزان: سرانجام پس از بیست ماه فیلمبرداری و ضبط سکانسهای پایانی در ورزشگاه آزادی تهران، تصویربرداری فیلم «آبی به رنگ آسمان» به کارگردانی امیر رفیعی به پایان رسید.

آخرین سکانسهای «آبی به رنگ آسمان» که مربوط به ضبط یک موزیک‌ویدیو با صدای رضا یزدانی خواننده راک-پاپ برای تیتراژ پایانی اثر است در استادیوم آزادی که همچنان بزرگترین استادیوم ایران است، گرفته شد. شهیار کبیری که ساخت کلیپهای بسیاری را در کارنامه دارد به همراه یونس سبزی مدیر تصویربرداری خود این بخش از کار را انجام دادند.

«آبی به رنگ آسمان» به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر رفیعی پیرامون تاریخ باشگاه استقلال از زمان تأسیس تا به حال است که (به ترتیب ورود در فیلم) همایون ارشادی، مهناز افشار، سیامک انصاری، فرهاد اصلانی، حمیدرضا آذرنگ، بابک حمیدیان و رضا یزدانی را به عنوان بازیگر همراه خود دارد و بیش از هفتاد بزرگ از مجموعه آبی‌های پایتخت نیز آنها را همراهی می‌کنند.

برخی از عوامل تولید و ساخت این اثر به شرح زیر می باشند:
کارگردان، تهیه کننده، طرح و پژوهش: امیر رفیعی/با همراهی: علی فتح‌الله‌زاده/مشاور پروژه: شهاب کاظمی/نویسنده: خشایار الوند/تدوین و اصلاح رنگ: رضا تاری وردی/موسیقی متن: گشسب بانو بحرینی و گشتاسب بحرینی/تصویربردار: میثم نظیمی/صدابردار: محمد مرتضایی، محمد خرمی نژاد/پشتیبانی فنی: شرکت هورشید فیلم/مدیر تولید: سعید اژدر/مجری طرح: نیاز افشین کیا/ مدیریت تبلیغات و اطلاع رسانی: گروه مدیا ژورنال.

آبی به رنگ آسمان
آبی به رنگ آسمان

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۶:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=52299

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code