۲۷۰۵۱۴۰۱

پاسخ مدیران کانون به این ادعای “کیهان” چیست⇐ یک مدیر کانون پرورش فکری، قصد دارد فرزندش را به تابعیت یکی از کشورهای غربی دربیاورد!؟

سینماروزان: بعد از تلاش برخی چهره های مطرح هنری برای زایش در خارج اولاد، حالا روزنامه اصولگرای “کیهان” ادعا کرده که یکی از مدیران کانون پرورش فکری کودک و نوجوان قصد دارد برای فرزندش تابعیت یک کشور غربی را بگیرد؟؟ واکنش مدیران کانون به این ادعا چیست؟

“کیهان” نوشت: علاوه‌ بر حضور مدیران دو تابعیتی، این روزها شاهد برخی مدیران هستیم که از جایگاه خود جهت گرفتن تابعیت خارجی برای فرزندان‌شان بهره می‌برند. اما اینکه یک نفر در جایگاه مدیریت نهادی قرار بگیرد که مسئول فرهنگ‌سازی برای بچه‌های ایران است و همزمان، برای اقامت گزیدن فرزندش در یک کشور غربی در تقلاست، از عجایب است!

این روزنامه ادامه داد: فرد مذکور، یکی از مدیران ارشد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است و قصد دارد فرزندش را به تابعیت یکی از کشورهای غربی دربیاورد! از مسئولان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جای سؤال است که چگونه به فردی مسئولیت داده‌اند که ایران اسلامی را برای زندگی و پرورش فرزندش مناسب نمی‌داند؟ و اساسا چنین فردی در سیاست‌گذاری‌های کانون چگونه می‌تواند جهت‌گیری مناسب، همسو با تعالی ارزش‌های ایرانی – اسلامی را اعمال کند؟

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۶:۳۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=53995

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code