۰۹۰۱۱۴۰۲

پاسخ صریح محسن چاووشی به دو ادعای داریوش مهرجویی

پاسخ صریح محسن چاووشی به دو ادعای داریوش مهرجویی

سینماژورنال: بعد از آن که محسن چاووشی در صفحه اجتماعیش به شایعات مرتبط با حضورش در “سنتوری۲” با یک “نه” جواب قاطع داد(اینجا را بخوانید) در گفتگو با “شرق” هم سعی کرده با صراحت بر مواضعش پافشاری کند.

به گزارش سینماژورنال چاووشی درباره این ادعای مهرجویی پیرامون اینکه احتمال حضور وی در قسمت دوم “سنتوری” وجود دارد، بیان می دارد: من علاقه‌ای ندارم که به این حاشیه‌ها ورود کنم. به هر صورت هرکسی یک روزی تصمیمی می‌گیرد و برای تصمیمش هم دلایل شخصی و مشخص دارد. از آقای مهرجویی هم چیزی به دل ندارم و هرکسی باید خودش جواب حرف‌هایش را بدهد و من نمی‌توانم درباره حرف‌هایی که آقای مهرجویی درباره من زده‌اند اظهارنظر کنم یا جوابیه‌ای بدهم. قبلا هم گفتم که احترام ایشان و همه اهالی سینما برای من واجب است و باقی تصمیمی است که هرکس در هر جایگاهی می‌گیرد.

ادعای دوم

مهرجویی پیش‌تر نیز ادعایی مشابه دیگر داشته است؛ چنان‌كه هم‌زمان با انتشار آهنگ «کجایی» که سمت‌وسویی عاشقانه در سریال «شهرزاد» داشت، ادعا کرد که چاووشی این آهنگ را براساس فیلم‌نامه «سنتوری٢» و برای این فیلم ساخته است.

چاووشی درباره این ادعا اظهار می دارد: نمی‌دانم آقای مهرجویی این حرف را بر چه اساسی گفته بودند، اما همه آنهایی که از نزدیک در جریان روند ساخت قطعه «کجایی» بودند، می‌دانند که این قطعه هم‌زمان با سریال “شهرزاد” ساخته شد و پیش از آن اصلا وجود خارجی نداشت که بخواهد برای فیلم دیگری باشد.

احتمال همکاری تقریبا صفر است

محسن چاووشی درباره احتمال همکاری‌اش با “سنتوری٢”و داریوش مهرجویی، این‌گونه می‌گوید: با همه احترامی که برای ایشان قائل هستم، اما این احتمال از طرف من تقریبا صفر است و بعید می‌دانم این اتفاق رخ بدهد.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=27140

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code