۱۸۱۱۱۴۰۱

پارسا پیروزفر تا ۱۲ بهمن روی صحنه است

سینماروزان: اجرای نمایش «ماتریوشکا» نوشته پارسا پیروزفر بر اساس ۸ داستان کوتاه چخوف، تا ۱۲ بهمن ماه ادامه دارد و پس از این تاریخ دیگر امکان تمدید نخواهد داشت.

به گزارش سینماروزان اجرای نمایش «ماتریوشکا» با کارگردانی و بازی پارسا پیروزفر که از اول آذر در تماشاخانه پالیز روی صحنه رفته و به دلیل استقبال تماشاگران تمدید شده بود، تا ۱۲ بهمن ماه ادامه دارد و پس از این تاریخ دیگر امکان تمدید نخواهد داشت. این اثر نمایشی که پیش از این ٤٩ اجرا در تماشاخانه ایرانشهر داشته است، پیش‌تر در شهرهای مختلف آمریکا و کانادا نظیر لس‌آنجلس، سن‌دیگو، برکلی، تورنتو، مونترآل و ونکوور نیز اجرا شده بود.

در نمایشنامه «ماتریوشکا» که مشتمل بر ٨ اپیزود است، پیروزفر ٨ داستان چخوف و شخصیت های شان را بسط و گسترش داده است. داستان ها به هم پیوند خورده اند و شخصیت های مشترک پیدا کردند؛ شخصیت هایی که گرچه گوناگون هستند ولی هر کدام به شکلی نمایشگر ترس ها و حقارت بشرند.

پیروزفر در این اثر نمایشی به تنهایی ایفاگر همه نقش‌های نمایش است. طراح صحنه و لباس این نمایش پارسا پیروزفر است و نورالدین حیدری ماهر به عنوان مجری طرح در کنار وی حضور دارد.

در حال حاضر بليط هاى روزهاى پايانى اين تئاتر، در سايت تيوال به فروش مى رسد.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۹:۴۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=33670

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code