۱۸۰۵۱۴۰۱

«پارادایس» با حلول نوروز ۵میلیارد را رد کرد و «آشغالها…» به نزدیکی ۴میلیارد رسید/«رحمان۱۴۰۰» در آستانه میلیارد قرار گرفت و «چهار انگشت» در مرز نیم میلیارد/نوید یک‌تنه «متری شش و نیم» را بالا کشید/«زندانیها» در شرف ۳۰۰میلیونی شدن/فروش نازل «تختی»، «پیشونی سفید۳» و «ژن خوک»+آمار کامل فروش

سینماروزان: اکران نوروزی به طور رسمی شش روز است که آغاز شده ولی به جز یکی دو فیلم حاضر در فهرست اکران نوروزی، مابقی فروش مطلوبی نداشته اند تا همچنان برخی فیلمهای باقیمانده از اکران سال قبل باشد که بتوانند مخاطب را به سینماها بکشانند.

کمدی «پارادایس» از جمله چنین فیلمهایی است که بخاطر اقبال مخاطبان همزمان با اکران نوروزی هم مخاطب دارد و توانسته فروش خود را از ۵میلیارد بگذراند. «آشغالها…» نیز همچنان همزمان با اکران نوروزی به اکران خود ادامه میدهد و فروش خود را به مرز ۴میلیارد رسانده است.

کمدی «رحمان ۱۴۰۰» پرفروشترین فیلم اکران نوروزی است که فروش خود را بعد از شش روز به نزدیکی یک میلیارد رسانده است و «متری شش و نیم» نیز با درامی تکراری ولی با تکیه بر حضور نوید محمدزاده به مرز ۷۰۰ میلیون رسیده است. کمدی «چهارانگشت» دیگر کمدی قرار گرفته در رأس آمار فروش نوروزی است که در آستانه نیم میلیاردی شدن قرار گرفته است. «زندانیها» فیلم تازه مسعود ده نمکی که هم مایه های طنز دارد و هم مایه های ماجراجویانه در مرز ۲۵۰میلیونی شدن است.

سه فیلم «پیشونی سفید۳»، «غلامرضا تختی» و «ژن خوک» شکست خوردگان اکران نوروز هستند که رویهم ۲۰۰میلیون هم نفروخته اند و به نظر میرسد روزهای نومیدکننده ای هم پیش رویشان باشد.

آمار فروش تا ابتدای جمعه دوم فروردین ۱۳۹۸  به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–پارادایس ۵میلیارد و ۱۰۰میلیون(۵۸ روز)

–آشغالهای دوست داشتنی ۳میلیارد و ۷۰۰میلیون(۳۷ روز)

–رحمان۱۴۰۰ (۸۵۰میلیون)(۶روز)

–متری شش و نیم ۶۸۰میلیون(۵روز)

–چهارانگشت ۳۵۰میلیون(۶روز)

–زندانیها ۲۵۰میلیون(۶روز)

–پیشونی سفید(۳) ۵۰میلیون(۶روز)

–غلامرضا تختی ۳۸میلیون(۶روز)

–ژن خوک ۳۵میلیون(۵روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55413

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code