۲۹۱۰۱۴۰۰

وقتی ساسی خودش را جار می‌زند و اندی و رفقا هم به‌دنبال بیزنس خویشند، بهتر نیست برای انحراف اذهان از کرونا، مسیری جذاب‌تر خلق شود؟؟

اندی+ساسی

سینماروزان/حامد مظفری: در روزگاری که ده‌ها روایت رسمی و نیمه‌رسمی و غیررسمی درباره چگونگی ورود کرونا به ایران و آمار مبتلایان، نقل محافل است و یک نفر هم پیدا نمیشود که بگوید بالاخره کدام راست است و کدام کج، جماعتی پیدا شده‌اند و گله می‌کنند از ساسی مانکن که چرا در قطعه تازه اش “دکتر”، کتاب‌نخوانی را توصیه میکند یا اینکه چرا اندی و رفقای لس‌آنجلسی در عربستان سعودی کنسرت می‌گذارند؟؟

به گزارش سینماروزان چرا توصیه‌های ساسی به شات زدن و آواز خوانی اندی و ابی و شادمهر در عربستان، به مساله این جماعت بدل شده؟

مگر ساسی مانکن، مجری برنامه “کتاب باز”رسانه ملی است که از او انتظار دارند کتاب نخوانی را جار نزند ؟ و مگر اندی و ابی و لیلا و بقیه خوانندگان لوس‌آنجلسی، عوامل فلان پروژه ارگانی‌اند که انتظار دارند در عربستان نخوانند؟؟

وقتی لو رفتن(؟!) چت خصوصی یک مجری زن آن طرفی، مشخص می‌سازد که بازیگر ارگانی پروژه‌های متصل به بیت المال، در تمام روزهایی که برای هموطن بخت برگشته، ژست ارزشی گرفته به صورت پنهانی مشغول لیسیدن پاچه این مجری زن بوده، اینکه ساسی خودش را جار میزند و ابی و شهرام شب پره کاری را میکنند که به نفع خودشان است، محل مناقشه نیست!

مگر آن که مناقشه سازی بر سر ساسی و اندی و شهرام بخشی از مسیری انحرافی باشد که برای کاستن از موج خبرسازی مرتبط با کرونا راه افتاده! بخصوص که هم رپر مطبوع راستیها و هم یک مدیر حامی ارگان مطبوع(!) راست نیز خیلی زود وارد این مناقشه شده اند ولی مشکل آنجاست که تلورانس انحراف این مسیر از کرونا، زیر ده درجه است و زودتر از حد تصور باز کرونا و کرونا و کرونا ست که از چشم تا گوش و دست و پای ملت را نشانه می‌رود. پس لطف کنید و این یک بار را بی‌خیال انحراف اذهان شوید تا بی‌لاپوشانی بفهمیم کرونا چه بر سرمان آورده؟

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=59777

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "وقتی ساسی خودش را جار می‌زند و اندی و رفقا هم به‌دنبال بیزنس خویشند، بهتر نیست برای انحراف اذهان از کرونا، مسیری جذاب‌تر خلق شود؟؟"

 1. حسنک‌وزیر گفت:

  ساسی
  اندی
  ابی
  شادمهر
  بادنجون
  امیرحسین رستمی
  .
  .
  .
  بعدی چیه؟؟

 2. مصیری گفت:

  بله
  بله
  اینا رو میارن رووو که لابد نپرسیم
  چرا دولت خدمتگزار فقط یک ماه قبض برقو رایگان یا نیم بها نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چرا
  چرا

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code