۱۵۱۱۱۴۰۱

وقتی بازیگر رده چهارم برای رسانه‌ها تعیین تکلیف می‌کند

سینماروزان: دو هفته ای است که شبکه دو پخش سریالی با نام «هشت و نیم» را شروع کرده و  بهرنگ علوی یکی از نقش های اصلی آن را بازی می کند.

به گزارش سینماروزان و به نقل از “هفت صبح” بازیگری که بعد از بازی در فیلم «دربند» پرویز شهبازی کمی به چشم آمد و مورد توجه کارگردانان قرار گرفت و در چند فیلم و سریال نقش های جدی تری را بازی کرد. یعنی از بازیگر سوم وچهارم تله‌فیلمهای تلویزیونی و سوپر مارکتی تبدیل شد به بازیگر چهارم و پنجم فیلم های سینمایی.

او علاوه بر  این در سریال «معمای شاه» هم عهده دار نقش یکی از کاراکترهای اصلی سریال یعنی «حسین فردوست» شد. همه این اتفاقها اگرچه کارنامه اش شد، اما کمکی به شناخته شدن این بازیگر نکرد ، تا اینکه پخش سریال «هشت و نیم دقیقه» موجب شد تا بازی او به چشم بیاید اما انگار به این چشم آمدن باعث ایجاد سوءتفاهماتی برای این بازیگر شده است.

در تماس های که اخیرا خبرنگاران با بهرنگ علوی برای  مصاحبه داشته اند او شروطی را برای این کار تعیین کرده که در صورت مهیا بودن آن شروط حاضر به مصاحبه خواهد بود.

حجم مصاحبه که باید بالای ۴۰۰۰ کلمه باشد یعنی چیزی حدود دو صفحه، انتشار عکس روی جلد، چاپ مطلبی درباره کارنامه بازیگری اش و… از جمله شروط تعیین شده توسط این بازیگر است. او در حالی این شرط و شروطها را تعیین کرده که هنوز خیلی راه مانده تا بخواهد، بخشی از صفحه یک رسانه را به خودش اختصاص دهد چه برسد به دو صفحه و جلد.

او خواستار نقد بازی هایش توسط رسانه هاست، اما نمیداند برای سیاه مشق های بازیگری او نه جایی هست و نه زمانی .

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30634

بعدش؟

مطالب مرتبط

4 نظر برای مطلب "وقتی بازیگر رده چهارم برای رسانه‌ها تعیین تکلیف می‌کند"

 1. amir گفت:

  مشکل از بازیگر نیست مشکل از خبرنگاران که با هر کسی مصاحبه می کنند

 2. sadr گفت:

  تنها کاری که می شود کرد تا این گونه بازیگرها از توهم برد پیت بودن دربیایند، اینه که رسانه‌ها عطای مصاحبه و عکس گرفتن از آنها را به لقایش ببخشند و این همه بیخودی کسی را گنده نکنند….

 3. sadr گفت:

  چه عکس مسخره‌ای: دستکش بوکس با کت و شلوار؟!!!!!

  • مسعود گفت:

   این عکس فتوشاپ و شیطنت سایت جهت تخریب ایشان است.نشریه میخواهد بفروشد پول به جیب بزند و انتظار دارد کسی که میخواهد باعث فروشش شود تابعش باشد.در دنیا همین مرسوم است بازیگر تعیین کننده شرایط مصاحبه است.تازه ایشان درخواست پول و سکه نداده اند وگرنه این سایت عکس سرش را روی تن ترامپ میگذاشت…نشریه باید اصول حرفه ای بودن را بلد باشد.نشریه ها با چاپ عکس هنرمندان خودشان را عرضه میکنند ولی بازیگر حق ندارد خودش را عرضه کند!!
   اگر ایشان بازیگر نقشهای چهارم یا پنجمی است چرا اصرار با مصاحبه با ایشان دارید.چون الان در اوج است و در سریال در حال پخش دیده شده شما هم میخواهید از این فرصت استفاده کرده و بفروشید…خودخواه نباشیم….لطفا چاپ کنید

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code