۰۷۱۱۱۴۰۱

وحشت به‌سبک “اهل هوا” با پژمان بازغی+عکس

پژمان بازغی در سریال اهل هوا

سینماروزان/زهرا دمزآبادی: سریال نمایش خانگی «اهل هوا» به کارگردانی کریم لک زاده و تهیه کنندگی علی مجیدی به پایان فیلمبرداری رسید.

به گزارش سینماروزان فیلمبرداری سریال نمایش خانگی «اهل هوا» به کارگردانی کریم لک‌زاده و تهیه کنندگی علی مجیدی که مدتی پیش و در سکوت خبری کلید خورده بود، به تازگی به پایان رسیده و نخستین عکس از این پروژه رونمایی شد.

این مینی سریال ۶ قسمتی که در ژانر وحشت و رمزآلود ساخته شده، روایتگر داستانی پر ابهام است که به قلم فرناز زارعیان و کریم لک زاده به نگارش درآمده و به تازگی مراحل فنی خود را برای پخش از یکی از پلتفرم های معتبر آغاز کرده است.

بازیگرانی که در این سریال نقش آفرینی می کنند، عبارتند از: پژمان بازغی، همایون ارشادی، نوشین مسعودیان، حامد نجابت، رها سلیمانی، ماهان عبدی، تاجیه صوباتی، اصلان شاه ابراهیمی.

کریم لک زاده پیش از کارگردانی آثاری چون: «قمار باز»، «دختری در میان اتاق»، «کله سرخ»، «قیچی» ، «ماچ سینمایی» و «شیرجه بزرگ» را در کارنامه خود دارد.

علی مجیدی تهیه کننده این اثر هم به تازگی در فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» به کارگردانی امید شمس و تهیه کنندگی امیر بنان به عنوان مجری طرح و سرمایه گذار حضور داشته است.

پژمان بازغی در سریال اهل هوا

پژمان بازغی در سریال اهل هوا

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۸:۴۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=66634

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code