۱۴۰۳۱۴۰۲

واکنش کمال تبریزی به روی آنتن نرفتن «سرزمین کهن/سرزمین مادری» در موعد مقرر⇐به‌خاطر آماده نبودن تیتراژ بود!!!

سینماروزان: «سرزمین کهن» اول بار بهمن ۹۲ روی آنتن رفت اما فقط بعد از پخش چهار قسمت و به دلیل اعتراضات صورت گرفته از سوی قوم بختیاری به برخی دیالوگهای سریال، پخش سریال متوقف شد تا هفته گذشته که بعد از حدود سه سال، درباره پخش مجدد این سریال با تغییر نام به «سرزمین مادری» از ۱۴ مهرماه اطلاع رسانی شد اما سریال در موعد موردنظر روی آنتن نرفت تا کلی سوال درباره عدم صدور مجوز پخش مطرح شود.

به گزارش سینماروزان با این حال کمال تبریزی کارگردان «سرزمین کهن» یا «سرزمین مادری»، روی آنتن نرفتن را به دلایل فنی نسبت داده و به «آنا» گفت: مشکل پخش نشدن به دلایل قبلی و چند سال پیش این سریال مربوط نمی‌شود بلکه دلیل عدم پخش در زمان اعلام شده فقط به جهت آماده نبودن تیتراژ فیلم و برخی مشکلات فنی بوده که در حال حاضر این مشکلات برطرف شده است.

وی در خصوص زمان پخش این سریال اظهار داشت: تا جایی که به من خبر داده‌اند،  این سریال جمعه این هفته ۲۱ مهر ماه روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت. البته باز هم مدیران خود شبکه در خصوص زمان قطعی پخش «سرزمین مادری» باید اطلاع‌رسانی کنند. در هر حال من تا جایی که در قبال این سریال وظیفه داشته‌ام، انرژی گذاشته‌ام.

وی ادامه داد: برای پایان دادن به اعتراضاتی که چند سال پیش در خصوص سریال «سرزمین کهن» ایجاد شده بود، بار دیگر این سریال را تصویربرداری کردم که تقریبا یک سال پیش ضبط مجدد آن تمام شد و سریال را به شبکه فرستادم، حتی عنوان آن را نیز تغییر دادم در واقع دینی که در مورد اتمام این سریال به گردن داشتم را انجام داده‌ام.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=43769

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code