۰۹۰۳۱۴۰۲

واکنش پرویز پرستویی به اظهارات یک عضو شورای شهر؟⇐پسرم خودش در مترو استخدام شده!!

سینماروزان: هفته گذشته بود که محسن سرخو از اعضای شورای شهر از استخدام فرزند یک هنرپیشه معروف در متروی تهران خبر داد.(اینجا را بخوانید)

متعاقب اظهارات سرخو گزارش چند ماه قبل «صراط نیوز» که درباره استخدام بهروز پرستویی آقازاده پرستویی به عنوان رییس یکی از ادارات روابط عمومی مترو اطلاع رسانی کرده و این مساله را ناشی از ارتباطات پرستویی و شهردار دانسته بود، در فضای رسانه ای بازنشر شد.(اینجا را بخوانید)

انتشار گفته های سرخو و بازنشر گزارش «صراط نیوز« موجب شده که پرستویی در پیامی که برای «سینمای حرفه ای» فرستاده با تایید مسئولیت فرزند در مترو از این بگوید که هیچ نقشی در استخدام فرزندش نداشته است.

پرستویی نوشته است: دوست عزیزی که این پست رو گذاشتید که پسر من در مترو کار میکنه وبخاطر ارتباط بنده و آقای قالیباف بوده. براتون متاسفم که ندانسته قضاوت کردید؛ من هیچ نقشی در استخدام پسرم در مترو نداشته ام. پسر بنده خودش استخدام شده و نه کلاه برداره و نه اختلاص(اختلاس) کرده و نه حق کسی رو خورده و نه جای کسی رو غصب کرده.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=39331

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "واکنش پرویز پرستویی به اظهارات یک عضو شورای شهر؟⇐پسرم خودش در مترو استخدام شده!!"

 1. Behzad گفت:

  جناب پرویز پرستویی هم در پستی تاکید کرده اند که نقشی در استخدام آقازاده شان نداشته اند و دراینجا نیز مسئول مربوطه هم همان را گفته اند، اما چند مطلب در اینجا می بایست لحاظ شوند که عبارتند از:
  ۱- مسئولی در شورای شهر استخدام ایشان را زیر سئوال برده است که باید از نظر قانونی بررسی شود و صحت و سقم گفته های طرفین مشخص شود.
  ۲- مسئول روابط عمومی مترو بجای آوردن دلایل قانونی استخدام ایشان با فرافکنی شرم آوری ارجاع می دهند پیش از این ایشان در شرکت خودروسازی مشغول به فعالیت بوده اند، آیا حضور این شخص در آن مجموعه توجیه بودنش در شرکت مترو را می کند.
  ۳- مطلب سوم به جناب حاج کاظم آژانس شیشه ای است که برادر ارزشی گیریم شما در استخدام آقازاده نقشی نداشته ای حداقل به عنوان انسان پایبند به ارزشها نمی توانستید به فرزندتان بفرمایید که در این مملکت هزاران تحصیل کردهء مستحق تر از شما هستند پس در این مسیر حرکت نکن.
  و در آخر جناب پرستویی عزیز قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code