۱۰۱۱۱۴۰۱

واکنش مهرجویی به طعنه های چاووشی⇐ایشان هنوز نان “سنتوری” را می خورد/التماس هم بکند اجازه بازگشتش را نمی دهم

سینماروزان: ماجرای حضور محسن چاوشی در «سنتوری ۲/ سنتوری مرد پائیزی» همچنان و با گذشت ماه‌ها، یکی از موضوعات حاشیه‌ای  است.

به گزارش سینماروزان بعد از صبحتهای محمدرضا شریفی نیا درباره حضور حتمی چاووشی در “سنتوری۲” چاووشی  واکنش تندی به صحبتهای شریفی نیا نشان داده و در یادداشتش اعلام نمود كه قطعا با “سنتوری ۲” همکاری نخواهد کرد و البته با لحنی تحقیرآمیز از وی و مهرجویی خواست مُرده خود را با نام وی زنده نکنند.(اینجا را بخوانید)

صحبتهای تند چاووشی با واکنش داریوش مهرجویی مواجه شده است که به «موسیقی ما» گفت: «من با خواندن جملات ایشان واقعاً متأثر شدم. ایشان خیلی چیزها را یادشان رفته و حالا که به‌دلیل حضور در «سنتوری» توانسته مجاز شود، نمی‌داند که هنوز نان «سنتوری» را می‌خورد. محسن چاوشی التماس هم بکند، اجازه بازگشتش را نمی‌دهم! با چند گروه دیگر وارد مذاکرده شده‌ایم که در صورت تأیید نهایی، نام آنها منتشر خواهد شد.»

داریوش مهرجویی درباره گزینه «گروه چارتار» برای حضور در «سنتوری ۲» نیز گفت: «فعلاً نمی‌توانم تأیید یا تکذیب کنم تا مذاکرات نهایی اتفاق بیفتد. گزینه‌های زیادی مد نظر ما است که تنها در صورتی که به تصویب نهایی و انعقاد قرارداد ختم شوند، نام آنها منتشر خواهد شد.»

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۳۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=31571

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code