۰۹۰۳۱۴۰۲

واکنش مدیر مستند حوزه به تهیه‌کنندگی همزمان یک سریال⇐در پروژه‌های مهم خودمان در کنار پروژه حضور داریم/به‌خاطر این حضور، هیچ حق‌الزحمه‌ای دریافت نمی‌شود

سینماروزان: انتشار گزارشی در سینماروزان با عنوان «سفارش از خود به خود؟…» که به چرایی حضور مدیر مرکز مستند سوره حوزه در مقام تهیه‌کننده مجموعه مستند «روزگار رضاخانی» از محصولات مشترک حوزه و بسیج صداوسیما پرداخته بود(اینجا را بخوانید) با واکنش مدیر مرکز مستند سوره مواجه شد.

محسن یزدی مدیر مرکز مستند سوره با اشاره به حساسیت پروژه «روزگار رضاخانی» به سینماروزان گفت: این یک روال در مرکز مستند سوره حوزه هنری است که در پروژه های حساس و مهم، خودمان به عنوان تهیه‌کننده در کنار پروژه حضور داریم تا نیازها پروژه به‌موقع بانجام شود و روند تولید با حداقل خطا و ایراد جلو برود.

یزدی ادامه داد: این حضور مدیر به عنوان تهیه‌کننده با هماهنگی مقامات بالادستی حوزه هنری صورت می‌گیرد و برخلاف تصورات، شامل هیچ دریافتی مالی نشده به بیان بهتر برای حضور در قامت تهیه‌کنندگی این پروژه هیچ حق‌الزحمه ای پرداخت نمی‌شود و همچنان دستمزد من همان دستمزدی است که به خاطر مدیریت دریافت می‌کنم.

 وي با بيان اينكه كارنامه من در حوزه مستند روشن و قابل بررسي است افزود: من خودم رسانه‌اي بوده‌ام و اقتضائات آن را درك مي كنم اما همه ما مي‌دانيم ژورناليسم هم اصولي دارد كه خوب است به آن توجه شود. دوستان مي توانستند با يك تماس از اين موضوع مطلع شوند و انتشار خبري كه توضيح واضحي دارد آن هم بدون تحقيق مناسب نيست.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۳۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=47019

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "واکنش مدیر مستند حوزه به تهیه‌کنندگی همزمان یک سریال⇐در پروژه‌های مهم خودمان در کنار پروژه حضور داریم/به‌خاطر این حضور، هیچ حق‌الزحمه‌ای دریافت نمی‌شود"

 1. الف. میم گفت:

  اتفاقا خیلی هم گزارش بجایی خوندم
  اتفاقا باید شما رو نقد میکردن
  یعنی چی که پروژه های مهم خودم وامیستم
  یعنی فقط خودت مهمی و بقیه درک نمیکنن درصد اهمیتو؟؟
  این نگاه و تغییر بده
  شما جوونی با این دست فرمون بری جلو هیچی به هیچی

 2. مصیری گفت:

  نه پ بیایین دستمزد هم بگیرین
  چه ایرادی داره؟؟
  یعنی الان این پروژه دستمزد تهیه کنندگی نداره
  اونوقت بدون دستمزد با چه انگیزه ای کار میکنید؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code