۲۸۰۵۱۴۰۱

واکنش مدیر برنامه‌های بنیامین به همبازی شدن این خواننده با محمدرضا گلزار

سینماژورنال: مدتی است خبری مبنی بر حضور بنیامین بهادری به عنون همکار محمدرضا گلزار در فیلمی به نام “سلام بمبئی” شنیده می شود.

به گزارش سینماژورنال هرچند در این باره نه قربان محمدپور کارگردان فیلم و نه جواد نوروزبیگی تهیه کننده آن اظهارنظری نکرده اند اما مدیر برنامه های بنیامین بهادری به این خبر واکنش نشان داده است.

سلیم احمدی مدیر برنامه های بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ درباره حضور این خواننده در فیلم سینمایی “سلام بمبئی” به “مهر” گفت: مدتی است که در فضاهای مجازی مطرح شده که بنیامین بهادری قرار است در فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی بازی کند و همچنین اخباری مبنی بر قطعیت حضور این خواننده در این فیلم سینمایی مطرح می شود که باید تاکید کنم این حضور هنوز قطعی نشده است.

مذاکرات اولیه انجام شده اما حضور این خواننده قطعی نیست

وی با بیان این مطلب که مذاکرات اولیه برای حضور این خواننده انجام شده است، بیان کرد: مذاکرات اولیه برای بازی بنیامین بهادری برای بازی در فیلم «سلام بمبئی» انجام شده اما حضور این خواننده هنوز به قطعیت نرسیده است و در صورت تحقق یافتن شرایط دو طرف، بنیامین بهادری در این فیلم سینمایی بازی خواهد کرد.

مدیر برنامه های بنیامین بهادری یادآور شد: در صورت فراهم شدن شرایط همکاری، بنیامین بهادری نخستین تجربه سینمایی خود را با این فیلم کسب خواهد کرد و در نقش برادر محمدرضا گلزار با او همبازی خواهد شد.

در صورت پذیرفته شدن به صورت رسمی اعلام می شود

احمدی در پایان تاکید کرد: بنابراین اخباری مبنی بر قطعیت حضور این خواننده در فیلم «سلام بمبئی» صحت ندارد و در صورت پذیرفته شدن شرایط دو طرف، حضور بهادری در این فیلم را رسما اعلام می کنیم.

فیلم «سلام بمبئی» پروژه مشترک سینمای ایران و هند است و قربان محمدپور نویسندگی و کارگردانی این فیلم سینمایی را به عهده دارد. حضور محمدرضا گلزار، دیا میرزا و بهروز چاهل به عنوان بازیگر در این پروژه سینمایی قطعی شده است.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=14450

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code