۰۷۰۹۱۴۰۱

واکنش عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به حذف نام فجر از جشنواره‌ای سینمایی: وزیر ارشاد اصلاح نکند؛ اقدام می‌کنیم!

سینماژورنال: تغییر نام بخش بین الملل فجر و در نهایت تبدیل آن به یک جشنواره تازه با واکنش یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی هم مواجه شده است.

به گزارش سینماژورنال لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی ضمن ابراز تاسف از حذف نام “فجر” از جشنواره به “کیهان” گفت: هفته گذشته، نمایندگانی با وزیر ارشاد گفت‌وگو کردند و انتقادات خود از وضعیت سینمای ایران را بیان نمودند و خواستار اصلاح و رفع ایرادات شدند.

وی افزود: ما توقع داشتیم، شخص وزیر، وضعیت را از این بدتر نکند و حالا می‌بینیم که مدیر زیرمجموعه ایشان، نام فجر را از روید‌ادی که باید در خدمت انقلاب باشد، حذف می‌کند.

افتخاری گفت: این اتفاق حتما پیگیری می‌شود و اگر وزیر نسبت به اصلاح قدمی بر ندارد، نمایندگان و کمیسیون فرهنگی، بر اساس وظیفه، عمل خواهند کرد.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۶:۴۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=8778

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "واکنش عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به حذف نام فجر از جشنواره‌ای سینمایی: وزیر ارشاد اصلاح نکند؛ اقدام می‌کنیم!"

  1. سعیده گفت:

    رویداد انقلابی؟؟؟؟؟ مگه راهپیمایی ۲۲ بهمنه؟؟؟ سینماست ها سرکار خانم. سی نما . جشنوارست. تا کی باید رویدادهای فرهنگی و هنری و بین المللی که حوزه ی عملکرد و بحث منحصر به خودش رو داره درگیر انقلاب کنین. انقلاب ما فراتر ازینهاست که ماهیتشو بکشونین سر چهارتا فیلم و واسش حاشیه درست کنین. مباحث رو زیاد قاطی هم نکن دیگه خواهر!

  2. آفتاب لب بام گفت:

    کاش این نماینده دلواپس و تصمیم گیرنده فرهنگی ، نام آخرین فیلمی که در سینما تماشا کرده اند را ذکر کنند تا مطمئن شویم ایشان واقعا سینما را می شناسند و بعدش نظریات ایشون رو درک کنیم !

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code