۱۸۰۳۱۴۰۲

واکنش تهیه‌کننده «قاتل اهلی» به تخریب تبلیغات شهری و بازداشت حامیان فیلم⇐مشکل با محتوای فیلم است یا نداشتن ارتباطات در ارگانهای شهری؟؟/متأسفم که برای موفقیت لیست امید تلاشهای زیادی کردم!

سینماروزان: حداقل انتظار سینماگران بعد از حضور محمدعلی نجفی در شهرداری تخصیص عادلانه امکانات تبلیغی شهرداری و سالنهای نمایش متعلق شهرداری میان صاحبان آثار بود.

به گزارش سینماروزان در زمینه تخصیص عادلانه سالنها همچنان با فیلمهایی کاملا مجاز مانند «خالتور» روبروییم که اجازه نمایش در سینماهای شهرداری را نمی یابند و درباره تقسیم عادلانه امکانات تبلیغی شهرداری هم هنوز اتفاق محسوسی رخ نداده است.

منصور لشکری قوچانی تهیه کننده «قاتل اهلی» که فیلمش از ابتدای اکران با محدودیت تبلیغات شهری و هرازگاه تخریب تبلیغات معدودش مواجه بوده به تازگی در واکنش به ادامه تخریب اقلام تبلیغاتی فیلمش و بازداشت برخی از حامیان تبلیغاتی، یادداشتی نگاشته است.

متن یادداشت تهیه کننده «قاتل اهلی» را بخوانید:

قبل از اكران فيلم سينمايي «قاتل اهلى» نامه اي به سازمان زيباسازى شهرداری براى كمك به اطلاع رسانى محيطي نوشتم و در نهايت هفته گذشته دوستان بيان نمودند به دليل حمايت بخش سردرب مطبوعات یا همان کیوکسها، هيچ كمكي به فيلم «قاتل اهلي» نمي‌كنند! آیا مشکل با محتوای فیلم است یا نداشتن ارتباطات در ارگانهای شهری؟؟ اگر جز این است چگونه فلان فیلم خاص دو ماه قبل از اكران از كمكهاي تبلیغی شهری استفاده کرده است؟

از زمان تبليغات محيطى «قاتل اهلى» بعد از كمك حاميان در اطلاع رسانى، به سرعت افراد لباس شخصي يا مأموران ارگانهای شهری اطلاع رساني را مخدوش مي‌كردند و امروز برخی حاميان فیلم بازداشت و نهايتا ، تمامي وسايل ضبط و سپس آزاد شدند.

دولتها مي آيند و ميروند و زندگى مردم چه در زمينه مالي و چه فرهنگي روزبروز با پرسشهایی جدی‌تر مواجه می‌شود. آیا این بی‌عدالتی، ثمره انقلاب اسلامی است یا ناکارآمدی مدیرانی میانی که اصلاح طلبی و اصولگرايي برايشان مهم نيست و آنچه برایشان مهم است پول است؟؟؟

خوشحالم که در «قاتل اهلى» نتيجه اين شيوه مديريت را به تصوير كشيدیم و متاسفم که براي اينكه مديران ليست اميد در انتخابات موفق شوند تلاش زيادي كردم و حداقل انتظارم ایجاد شرایط عادلانه در معرفی محصولات سینمایی بود که تاکنون رقم نخورده است.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=46482

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code