۰۳۰۱۱۴۰۲

واسپاری ریاست بزرگترین هلدینگ نشر کشور به حمزه‌زاده!/یک اصولگرای نورس مدیریت سینمای حوزه را برعهده گرفت

سینماروزان: با امتداد تغییر و تحول در سازمان تبلیغات، شنیده شده رییس سازمان سینمایی این نهاد بناست به‌ مدیریت بزرگترین هلدینگ نشر کشور منصوب شود.

محمد حمزه‌زاده از مدیران باسابقه حوزه هنری به زودی به‌عنوان معاون حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، مدیر بزرگترین هلدینگ کتاب و نشر کشور می‌شود.

دوره مسئولیت حمزه‌زاده بر مرکز نشر سوره حوزه هنری دوره‌ای نسبتا فعال بود؛ دوره ای که کتابهای مختلف ادبی، تاریخی، دفاع مقدس و آثار پژوهشی فراوانی توسط این ناشر منتشر شده و بارها از سوی رهبر انقلاب تمجید شد.

حمزه‌زاده در دوران مدیریت سازمان‌ سینمایی حوزه هنری هم سعی کرد با تسریع در بازسازی و نوسازی سینماهای فرسوده حوزه هنری به‌نوبه خود مثمرثمر باشد ضمن اینکه با الویت دادن به مستندسازی و درکنارش تولید آثار داستانی تابوشکن همچون “دیدن این فیلم جرم است” تلاش نمود روبه‌جلو حرکت کند.

شنیده می‌شود به زودی مراسم معارفه حمزه‌زاده در حوزه کتاب سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود تا از این به بعد وی رییس بنیاد کتاب سازمان تبلیغات باشد ولی اینکه چه کسی جای حمزه‌زاده را در سازمان سینمایی حوزه می‌گیرد؟

حمیدرضا جعفریان از نیروهای نورس جریان اصولگرایی و ازجمله گردانندگان وی‌او‌دی منسوب به حوزه (فیلمگردی) جای حمزه‌زاده را گرفته و رییس سازمان سینمایی حوزه هنری شد.

 

 

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=61944

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code