۰۱۰۳۱۴۰۱

همکاری برندگان سیمرغ فجر۳۹ با شبکه سه+عکس

سریال شرق بهشت

سینماروزان/علی زادمهر: فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی “شرق بهشت” به کارگردانی محمدحسین  غضنفری و تهیه کنندگی علی پور کیانی در تهران ادامه دارد‌.

به گزارش سینماروزان علی پورکیانی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی “شرق بهشت” با اشاره به  اخرین وضعیت ساخت این سریال گفت: فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی شرق بهشت به کارگردانی محمد حسین  غضنفری و با فیلمنامه ای نوشته تهمینه بهرام علیان و ارسلان امیری ،  ز بهمن ماه سال ۹۹ در تهران آغاز شده و همچنان ادامه داد البته چند بار بدلیل گسترش بیماری کرونا و با هدف حفظ جان عوامل و بازیگران مجبور به تعطیلی پروژه شدیم.

سریال شرق بهشت

سریال شرق بهشت

وی ادامه داد : پیش بینی می شود  تصویر برداری سریال “شرق بهشت” تا اواخر مهرماه ادامه پیدا کند و هم اکنون  همزمان با تصویر برداری ،تدوین آن نیز در حال انجام است و مسعود سخاوت دوست نیز ساخت موسیقی را بر عهده گرفته است.

پور کیانی ادامه داد : مجموعه تلویزیونی شرق بهشت یک ملودرام عاشقانه است که  قرار است در  ۳۵قسمت از شبکه سوم سیما پخش شود و بر اساس آنچه که به ما اعلام شده پخش آن بعد از پایان سریال گاندو آغاز خواهد شد.

پیام دهکردی،شقایق فراهانی ،مجید مظفری،فرید سجادی حسینی،مائده طهماسبی،آزاده سیفی،امیراحمد قزوینی،محیا دهقانی،شیدا خلیق،مهران رجبی،مریم کاظمی،جلال فاطمی،ناصر سجادی حسینی، از جمله بازیگران مجموعه تلویزیونی “شرق بهشت” هستند.

محمد حسین غضنفری تدوینگر شناخته شده سینما و تلویزیون است و تدوین فیلمهای سینمایی  همچون میم مثل مادر ،شب واقعه ،برف روی شیروانی داغ  و مجموعه های تلویزیونی رهایم نکن ،آپارتمان ، شیخ بهایی ،طلسم شدگان را برعهده داشته است و سیمرغ بلورین بهترن تدوین را برای فیلم شب واقعه  به کارگردانی شهرام  اسدی از جشنواره فیلم فجر کسب کرده است و سریال “شرق بهشت” اولین تجربه وی  در مقام کارگردانی است.

سریال شرق بهشت

سریال شرق بهشت

علی پورکیانی تهیه کننده سریال نیز تاکنون تهیه‌کنندگی مجموعه‌هایی همچون “رهایم نکن”،”کشیک قلب” و “بیداری” را در کارنامه خود داشته است.

تهمینه بهرام علیان و ارسلان امیری نیز سیمرغ  بلورین بهترین فیلمنامه را همراه با آیدا پناهنده برای فیلم “زالاوا” از جشنواره فیلم فجر۳۹ بدست آوردند.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۶:۴۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=64986

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code