۱۷۰۹۱۴۰۱

همسر مهناز افشار: شغل من آقازادگی است!/مهریه همسرم ۵ شاخه گل نرگس بود و…/تنها تجارت شیرخشکی که کردم در همین هفته بود

سینمازورنال: یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین و سوسن صفاوردی که هر دو در سیکل مدیریتی دولت احمدی نژاد قرار داشتند تقریبا از ابتدای امسال سوژه رسانه های مختلف بوده است.

به گزارش سینماژورنال هرچند ریشه یابی این سوژه شدن به ماجرای ازدواج چند ماه قبلترش با مهناز افشار برمیگردد اما بارداری افشار و تولد فرزندشان “لیا” در آلمان نیز به شاخ و برگ پیدا کردن سوژه ها کمک فراوانی کرده است.

یاسین رامین اما در تمام مدتی که رسانه ها با آب و تاب درباره وی حرف می زدند کمترین واکنشی نشان نداد و حالا یک ماه بعد از تولد فرزندش با یکی از رسانه های معاند آن سوی آبها به گفتگو نشسته است و در این گفتگو سعی کرده تا می تواند از خانواده اش دفاع کرده و شایعاتی که درباره اش وجود دارد را تکذیب کند.

سینماژورنال بخشهایی از گفته های یاسین رامین را ارائه می دهد:

مهریه همسرم

یاسین رامین با رد شایعات مهریه ۲۰ میلیاردی مهناز افشار بیان می دارد: مهریه همسرم ٥ شاخه گل نرگس، یک جلد کلام الله مجید و آینه و شمعدان بوده.

از روزنامه نگارانی که بیکار شدند معذرت می خواهم

فرزند محمدعلی رامین درباره سختگیریهای پدرش در زمان معاونت مطبوعاتی می گوید: زمانی که پدر من معاون مطبوعاتی شدند در ابتدای فعالیت‌شان، به دفتر تک تک روزنامه‌ها به ویژه روزنامه‌هاى جريان اصلاحات رفتند و شرایط ویژه بعد از انتخابات را برای روزنامه‌نگاران تشریح کردند که همان موقع مورد نقد قرار گرفتند که ایشان چرا به دیدن این روزنامه‌ها رفته‌اند. البته اين را هم بگويم پدرم در آن ايام، خودش هم با پیگیری و جدیت تمام آن سیاست‌ها را به اجرا درآورد.

به گزارش سینماژونال وی ادامه می دهد: مشخصا در جریان اعمال این سیاست‌ها در آن دوران بسیاری از روزنامه‌نگاران از کار بی‌کار شدند، خانواده‌های آنها متحمل رنج و زحمت شدند و این مسائل فراموش نشدنی است. من می‌خواهم بگویم به نوبه خودم از همه آن‌ها عذرخواهی می‌کنم اما درآن شرایط هر کس دیگری هم معاون مطبوعاتی می‌شد، مجبور به اجراى آن سياست‌ها بود. من دل‌جویی از همه آن خانواده‌ها و روزنامه‌نگاران را وظیفه خودم می‌دانم با این‌که می‌دانم التیام زخم‌هاشان کار ساده‌ای نیست.

شغل من آقازادگی است!

وی در پاسخ به سوالی درباره شغلش با عباراتی مبهم بیانی می دارد: شغل من آقازادگی است (می خندد) من فعالیت‌های بازرگانی داشته‌ام و کمی فرهنگی. تحصیلات من روابط و حقوق بین‌الملل است و به حوزه‌های فرهنگی و ورزشی علاقه مندم. مشغله‌ام هم بازرگانی است.

به گزارش سینماژورنال یاسین با هوشمندی تمام و برای طفره رفتن از افشای شغلش به ناگاه بحث را عوض کرده و سراغ ورزش رفته و می گوید: اتفاقا یکی از علاقه‌مندی‌های من دنبال کردن مسابقات ورزشی است. این‌روزها شاهد درخشش تیم ملی والیبال کشورمان هستیم که بر خلاف همین جریانی که می‌خواهد کام مردم را تلخ کند، مردم را خوشحال می‌کند. معتقدم زنان که از نیمی از جامعه ما هستند نیز باید بتوانند در ورزشگاه‌ها حضور پیدا کنند و در این نشاط ملی شریک باشند.

یاسین رامین
یاسین رامین در کنار همسرش مهناز افشار

با رسیدن به بلوغ فکری به فرزندمان حق می دهیم که اسمش را عوض کند

یاسین رامین درباره ماجرای نامگذاری بر فرزندش بیان می دارد: گذاشتن اسم یکی از بزرگترین مسئولیت‌های پدر و مادر است و در شکل‌گیری آینده فرزند هم تاثیر دارد. ما خیلی دوست داشتیم فرزندمان نقش داشته باشد در انتخاب اسم‌اش چون خیلی‌ها را می‌شناختیم که اسمی دارند و از آن راضی نیستند. ما مدتی فکر کردیم و به این نتیجه رسیدیم که این مسئولیت خیلی سنگین است. در پایان به دلیل مسایل اداری اسمی انتخاب کردیم اما این حق انتخاب برای او محفوظ است و با رسیدن به بلوغ فکری این حق انتخاب را به او می دهیم.

فعالیت کاری مشترک با مهناز افشار

همسر مهناز افشار درباره فعالیت کاری مشترک با مهناز بیانی می دارد: کارهایی قبلا کرده‌ایم و کارهایی هم در دست انجام است.

تنها تجارت شیرخشکی که کردم در همین هفته بود

یاسین رامین درباره شایعات مرتبط با اینکه وی در واردات شیرخشک به کشور نقش داشته اظهار می دارد: متاسفانه کار به جايى رسيده که هرکسى مى‌تواند هر ادعايى بکند و بدتر اينکه کسى مدعى را بازخواست نمى‌کند که بر اساس چه سند و مدرکى، نه تنها شرافت يک انسان را زير سوال می برد بلکه ناجوانمردانه به همسر و فرزند تازه متولد شده‌اش هم مى‌تازد. من به خيلى چيزها متهم شده ام، موضوع شير خشک جديدترين آن‌هاست. براى من و همسرم که به تازگى پدر و مادر شده‌ايم وارد کردن شيرخشک فاسد و مرگ کودکان بى‌گناه به واسطه آن، يک جنايت غيرقابل گذشت است. بنده نه تنها طرح ادعاهاى کذب را محکوم مى‌کنم بلکه در اين مورد خاص، اگر توسط هرکسى شيرخشک فاسد به کشور وارد شده، از تمام مسئولين تقاضاى رسيدگى فورى به موضوع را دارم…. به گزارش سینماژورنال در ادامه با بیانی طنزآلود می گوید: تنها تجارت شیرخشکی که من کردم درهمين هفته بوده که براى دختر خودم دو تا قوطى خريدم.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۶:۵۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=5642

بعدش؟

مطالب مرتبط

17 نظر برای مطلب "همسر مهناز افشار: شغل من آقازادگی است!/مهریه همسرم ۵ شاخه گل نرگس بود و…/تنها تجارت شیرخشکی که کردم در همین هفته بود"

 1. سلام گفت:

  اقای محمد علی رامین شما انسان مسلمانی بودی و نماز می خواندی چطور شد…

 2. بهنوش بختیاری گفت:

  هیچی پول از خدا بهتر بود. ..

 3. مهندس عمران گفت:

  سلام، مهندس عمران هستم، بخاطر سه میلیون تومن لنگ هستم، کار هم گیر نمیاد، واقعا کسی به فکر اشتغال جوانان نیست ۳۷ ساله ام و امیدی به ازدواج ندارم، چون پسنداز ندارم، با این همه گرونی، چه میشه کرد، آخه با حقوق ۸۰۰ هزار تومن من چکار کنم، یا علی

 4. مرتضی غلامی سیدالی گفت:

  می دونی مهریه ای …

 5. نیوشا گفت:

  چه جوریاس که خانم افشار بعد انتخابات ۸۸ میره دیدن آقای رحیم مشایی از یاران نزدیک آقای احمدی نژاد، و از اون طرف خطبه عقدش رو آقای خاتمی میخونه؟ الانم که همسرش گفته حامی جنبش سبز بوده؟
  نه آقای رامین، ایشون حامی هیچ جریانی نیست، عملکرد ایشون اثبات کرده ایشون هرجا که صحبت منفعت و شهرت باشه همون طرف می چرخه!

 6. شاهین گفت:

  به زودی دادگاه پرونده اختلاف حساب میلیاردی … برگزار میشه.
  … به رسانه ای شدن این پرونده به روزنامه اعتماد معترض شد و تهدید شکایت کرد
  تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها…….راست میگفتن مردم

 7. ایرانی گفت:

  وای عجب آدمهای نامردی توی مملکتمون داریم! اصلا ربطی به اصلاح طلبی یا اصولگرایی نداره! ۹۰ درصدشون خائن به مملکت هستند…خاک بر سرشون کنند بی خردهای امل ..

 8. علی گفت:

  من نمی دانم چرا وقتی دوتا …با هم ازدواج کردند مردم اینقدر تعجب میکنند،…

  …به نظرتون دوتایشون خیلی به هم نمیآند

 9. hassan گفت:

  الان به مهناز افشار پیشنهاد بازی در فیلم…هم بشه بعید که قبول نکنه……..خوش به حال محمدعلی رامین

 10. hassan گفت:

  چه جوریاس که خانم افشار بعد انتخابات ۸۸ میره دیدن آقای رحیم مشایی از یاران نزدیک آقای احمدی نژاد، و از اون طرف خطبه عقدش رو آقای خاتمی میخونه؟ الانم که همسرش گفته حامی جنبش سبز بوده؟
  نه آقای رامین، ایشون حامی هیچ جریانی نیست، عملکرد ایشون اثبات کرده ایشون هرجا که صحبت منفعت و شهرت باشه همون طرف می چرخه!نان به نرخ روز خور وچاپلوس

 11. رودابه گفت:

  واقعا چه رویی دارند دولتمردان ما معمای شاه درست میکنند سالها بعد هم معمای آقازاده ها ساخته میشود من خواهر یک جانبازم شرم برشما که مرگ بر امریکا میگویید ومیروید خوشی هایتان را میکنید وبر میگردید خون شهدا دامانتان را خواهد گرفت

  نه جانم نگفته ام دوست ندارید حرفم را

 12. leila گفت:

  عجیبه که این خانم از ازدواج خودش با آقایی بنام سجاد رفیعی صحبتی نکرده و نگفته که وقتی باهم زندگی میکردند همه هزینه های قرو فر ایشون رو برای معروف شدن پرداخت. و این خانم نمک نشناس بعداز معروف شدن به همه اعلام کرد که مجرده و
  و انقدربرای شهرت… رو لازم میدونست که کارش به طلاق از همسرش کشید.
  اگر آدم پاکی بود همسرش رو که دوستش داشت سکوی پرتاب نمیکرد و وقتی در راه شهرت افتاد برای کسب شهرت متاهل بودن رو مانع نمیدانست.
  حداقل میتونست صادقانه بگوید که ازدواج کرده و جدا شده. نه اینکه بالاخره …

 13. محسن گفت:

  اخه چرا كارتون فقط فضولي مردمه
  اين دوتا كه با هم ازدواج كردن حتماً در حد هم بودن
  كه ازدواج كردن هم مهتاز مشهور و جذابه هم شوهرش
  انشالله خوشبخت بشن خدا كنه به پاي هم پير شن ….

  • شاهین گفت:

   گند ثروت شوهرش هم دراومد.دوماه پیش دادستان کل ایران محسنی اژه ای اعلام کرد که شوهر مهناز افشار به جرم اختلاس یا اختلاف حساب میلیاردی از بودجه هلال احمر ایران زندانه! چقدر تو این مصاحبه این آقازاده ادعاش زیاده! ولی خوب رسوا شد

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code