۱۳۰۹۱۴۰۱

همسر دروازه‌بان استقلال فیلمنامه “پژمان۲” را می‌نویسد

همسر وحید طالب لو می گوید: الان در کلاس های مهراب قاسمخانی هر کدام یک قسمت از سریال “پژمان۲” را زیر نظر پیمان و مهراب قاسمخانی می نویسیم. مهراب خیلی در این زمینه به ما کمک می کند. من در دوره ای به کلاس های محراب رفتم که فهمیدم هنوز هم آدم های دوست داشتنی هستند.

سینماژورنال: موفقیت فصل اول سریال “پژمان” سب ساز آن شد که تهیه کننده کار خیلی زود به فکر تولید فصل دوم این مجموعه بیفتد و از برادران قاسم خانی بخواهد نگارش فیلمنامه سری دوم را در دستور کار قرار دهند. حالا سوگل طالب لو همسر دروازه بان استقلال در گفتگویی اعلام کرده که به همراه همکلاسیانش و تحت نظر مهراب قاسم خانی مشغول نگارش فیلمنامه این سری هستند.

به گزارش سینماژورنال سوگل که در گفتگو با هیوا یوسفی و فرهاد عشوندی در “تماشاگران امروز” شرکت کرده با اشاره به اینکه علاقه ای به این ندارد که بواسطه همسرش شناخته شود می گوید: یک سری از دوستانم وقتی متوجه می شوند من همسر آقای طالب لو هستم تعجب می کنند چون من خیلی کلاس می روم و معمولا در کلاس ها این مساله را عنوان نمی کنم مثلا الان کلاس فیلمنامه نویسی آقای تقوایی میروم و فقط چون فیلمنامه ام در مورد فوتبال بود، ایشان از من پرسیدند اطلاعاتی درباره فوتبال داری و من خودم را معرفی کردم.

تقوایی از من خواست به وحید بگویم مبارزه کند
وی ادامه میدهد: تازه اینجا بود که تقوایی فهمید همسر وحید هستم و از من خواست به وحید بگویم مبارزه کند و حق خودش را بگیرد.

شروع کردم به نوشتن داستان زندگی وحید
این همسر فوتبالی می افزاید: از دبستان و دبیرستان همیشه معلم های ادبیاتم می گفتند سراغ نویسندگی برو. حتی اساتید دانشگاهم با وجود اینکه رشته من حسابداری بود این استعداد را در من شناخته بودند. این اتفاق ها که رخ داد و من ازدواج کردم و دیدم هیچ چیز غیر از نوشتن من را آرام نمی کند شروع کردم به نوشتن داستان زندگی وحید ،این درست زمانی بود که اوضاع خوبی نداشتیم و من باید به وحید روحیه میدادم تا تمرین را کنار نگذارد.

وحید طالب لو و همسرش

وحید طالب لو و همسرش

روزی که وحید جراحی شد نیم ساعتی شنا کردم
به گزارش سینماژورنال سوگل طالب لو که بعد از ازدواج با دروازه بان استقلال دوست دارد با نام خانوادگی همسرش او را بشناسند درباره روزی که همسرش دچار حادثه در زمین فوتبال شد خاطره جالبی دارد. او می گوید: فردای روزی که وحید جراحی کرده بود چون من شب هم پیش او مانده بودم فرصت نکرده بودم بیایم خانه و لباس بیاورم آمدم خانه و چون نیاز به ریکاوری داشتم و هیچ چیز مثل ورزش من را ریکاوری نمی کند نیم ساعتی شنا کردم و برگشتم بیمارستان و به وحید گفتم یه رازی دارم، الان خیلی خوشحالم چون رفتم شنا کردم و آمدم و کلی سر این موضوع خندیدیم و وحید اذیتم می کرد که می خوای رازت را لو بدم .

یک روز کتابی می نویسم به اسم وحید
این بانو درباره کارهای آماده انتشار خود بیان می دارد: یک سری داستان کوتاه دارم یکی در مورد جنگ و یکی دوتا هم در مورد فوتبال که یکی از این فوتبالی ها داستان بچگی یک فوتبالیست معروف است که خیلی از خاطرات وحید در آن استفاده کردم. یکی از لحظات خوب ما این است که وحید می نشیند خاطرات بچگی اش را برای من تعریف می کند . این کتاب هنوز به مرحله چاپ نرسیده چون مجموعه داستان کوتاه اقلا باید شش هفت داستان باشد و من هنوز باید یکی دو داستان دیگر بنویسم.
وی ادامه میدهد: در این کتاب هیچ اشاره ای به وحید نمی شود؛ من در مورد این فکر کردم که شاید یک روزی یک کتاب بنویسم به اسم خود وحید طالب لو.

یک قسمت از سریال “پژمان۲” را می نویسم
سوگل درباره حضورش در کلاسهای قاسم خانی می گوید: الان در کلاس های مهراب قاسمخانی هر کدام یک قسمت از سریال “پژمان۲” را زیر نظر پیمان و مهراب قاسمخانی می نویسیم. مهراب خیلی در این زمینه به ما کمک می کند. من در دوره ای به کلاس های محراب رفتم که فهمیدم هنوز هم آدم های دوست داشتنی هستند.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۷:۴۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=136

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "همسر دروازه‌بان استقلال فیلمنامه “پژمان۲” را می‌نویسد"

  1. زیبا گفت:

    خوب از نام شوهرش استفاده میکنه به نفع خووودشااااا….خووووووب

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code