۱۵۰۷۱۴۰۱

همراهی مهناز افشار با ابی و آرش در یک استیج تازه ماهواره‌ای؟؟/خطر توقیف بیخ گوش “آشفتگی”؟؟

مهناز+افشار+آرش+لباف+ابراهیم+حامدی

سینماروزان: مهناز افشار که چندی قبل اخباری پیرامون جدایی‌اش از یاسین آقازاده محمدعلی رامین منتشر شده بود به همکاری با یک برنامه استعدادیابی ماهواره‌ای می‌پردازد.

در این برنامه استعدادیابی با نام‌ “پرشین گات تلنت” که ساختاری شبیه استیج دارد و از شبکه سعودی “ام.بی.سی پرشیا” روی آنتن خواهد رفت، به جز مهناز افشار، ابراهیم حامدی خواننده مقیم لس‌آنجلس و آرش لباف خواننده و موزیسین مقیم سوئد نیز به‌عنوان داور حضور دارند.

عدم بازگشت مهناز افشار به ایران پس از ماجرای شکایت طلبه مازندرانی از وی به دلیل انتشار یک محتوای مناقشه‌برانگیز که متصل شد به خبر جداییش از یاسین رامین حالا با حضور افشار در یک برنامه ماهواره‌ای، ادامه‌دار شده است و به نظر می‌رسد با روند فعلی حالا حالاها افشار به وطن بازنخواهد گشت.

در این بین تکلیف فیلمهای اکران نشده مهناز افشار و از جمله “آشفتگی”، “ناگهان درخت”، “ارادتمند…” و “گیلدا” هم مشخص نیست.

در این میان “ارادتمند” که مدتهاست توقیف شده و “ناگهان درخت” و “گیلدا” هم خبری از اکرانشان نیست ولی قرارداد اکران “آشفتگی” در گروه زندگی ثبت شده و دست‌اندرکارانش به‌دنبال ایجاد شرایط مناسب برای نمایش‌‌ فیلم هستند.

آیا ماهواره‌ای شدن افشار به‌ ممنوع‌التصویری کامل او منجر شده و مانع اکران “آشفتگی” خواهد شد؟

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=58359

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "همراهی مهناز افشار با ابی و آرش در یک استیج تازه ماهواره‌ای؟؟/خطر توقیف بیخ گوش “آشفتگی”؟؟"

  1. رحمان گفت:

    اگر بدانید تهیه کننده این برنامه از نویسندگان نامه مشهور به ترامپ است دیگر از احتمالی بودن توقیف‌ها نمی‌گویید. مهناز افشار کاملا وسط سفره براندازها نشسته.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code