۰۱۱۱۱۴۰۰

«هزارپا» یک گام تا ۱۴میلیاردی شدن/«دشمن زن» بدون سینماهای شهرداری در مرز ۳٫۵میلیارد/«کاتیوشا» دوروزه ۱۲۰میلیونی شد!/فروش مأیوس‌کننده «خاله قورباغه» که هم بیش از صد سالن دارد و هم کلی تیزر و تبلیغات شهری!+آمار کامل فروش

پردیس+سمرقند

سینماروزان: بالاخره بعد از سه هفته اکران، کمدی عطارانی «هزارپا» توانست فروشش را از «تکزاس» پیش اندازد و در صدر آمار فروش جای گیرد. «هزارپا» یک گام تا ۱۴میلیاردی شدن فاصله دارد و با توجه به ادامه اکرانش در هفته های آینده به زودی رکورد فروش ۱۵میلیاردی «مصادره» را هم خواهد زد.

«فیلشاه» آخرین روزهای اکران خود را در حالی میگذراند که از ۸میلیارد فروش عبور کرده و «خجالت نکش» هم رقم فروش ۴٫۵میلیارد را رد کرده است. «عصبانی نیستم» به فروش ۳میلیارد و ۷۰۰میلیونی رسیده و کمدی «دشمن زن» که سینماهای شهرداری را هم در اختیار ندارد به نزدیکی ۳٫۵میلیارد فروش رسیده است.

فروش «چهارراه استانبول» به ۳میلیارد و ۳۵۰میلیون رسیده و «دلم میخواد» با وجود داشتن گلزار و قر کمر رضا کیانیان بعد از شش هفته نمایش به زحمت از ۱٫۵میلیارد عبور کرده که رقمی نومیدکننده است.

فروش فیلم عروسکی «خاله قورباغه» هم علیرغم داشتن بیش از صد سالن و پخش تیزرهایش از جم و به دنبال تبلیغ در رسانه ملی و همچنین تخصیص کلی استند شهری بعد از یک ماه تازه از یک میلیارد رد شده که برای تهیه کننده آن که مدعی سینمای کودک است مأیوس کننده است. یک دلیل این فروش پایین برای فیلمی که پخش کننده ای قدرتمند به نام حوزه را هم دارد طراحی ضعیف عروسکهای فیلم و کیفیت تصویرسازی بدوی و دهه شصتی فیلم است که باعث میشود مخاطب کودک روزگار نو نتواند با فیلم ارتباط گیرد!

در میان دو فیلم تازه اکران شده کمدی «کاتیوشا» فروشی مطلوب داشته و در دو روز توانسته ۱۲۰میلیون بفروشد و «من دیوانه نیستم» در همین مدت فقط ۴۰میلیون فروش داشته است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–هزارپا ۱۳میلیارد و ۸۵۰میلیون(۲۳روز)

–تکزاس ۱۳ میلیارد و ۷۰۰میلیون(۱۰۰روز)

–فیلشاه ۸میلیارد و ۲۰۰ میلیون(۱۳۵ روز)

–خجالت نکش ۴میلیارد و ۶۰۰میلیون(۸۶ روز)

–عصبانی نیستم۳میلیارد و ۷۰۰میلیون(۸۶ روز)

–دشمن زن ۳میلیارد و ۳۸۰ میلیون(۴۴ روز)

–چهارراه استانبول ۳میلیارد و ۳۵۰میلیون(۸۶ روز)

–دلم میخواد ۱میلیارد و ۵۸۰ میلیون(۴۴ روز)

–دارکوب ۱میلیارد و ۳۰۰میلیون(۳۰ روز)

–به وقت خماری ۱میلیارد و ۶۵ میلیون(۳۰ روز)

–خاله قورباغه ۱میلیارد و ۵۶میلیون(۳۰ روز)

–در وجه حامل ۱۸۲ میلیون(۴۴ روز)

–شماره ۱۷سهیلا  ۱۳۵ میلیون(۳۷ روز)

–کاتیوشا ۱۲۰میلیون(۲روز)

–مرداد ۹۵میلیون (۳۰ روز)

–من دیوانه نیستم۴۰میلیون(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=51438

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code