۲۹۱۰۱۴۰۰

«هزارپا» یک نفس تا ۴۰میلیارد/«مغزها…» ۱۲میلیاردی شد/«پیشونی سفید۲» ۳٫۵میلیاردی شد/«لازانیا» ۴میلیاردی شد/«سرو…» نیم میلیارد را رد کرد/«خانم یایا» ۳میلیاردی شد/«بمب» دوروزه نیم میلیاردی شد/استارت ضعیف کمدیهای تازه اکران شده!!!+آمار کامل فروش

پردیس+سمرقند

سینماروزان: کمدی رکوردشکن «هزارپا» که به نظر نمیرسد لااقل تا یکی دو سال آینده فیلمی بتواند رکوردش را بزند آخرین روزهای اکران را با سانسهای محدود میگذراند و یک نفس دارد تا ۴۰میلیاردی شدن.

به گزارش سینماروزان «مغزها…» با عبور از ۱۲میلیارد اکران خود را ادامه میدهد و «لس آنجلس…» هم در مرز ۷٫۵میلیارد قرار دارد. «لازانیا» که محدودیتهای فراوانی گریبانیش را گرفته ۴میلیارد را رد کرده و فانتزی «پیشونی سفید۲» نیز از ۳٫۵میلیارد عبور کرده است.

کمدی «هشتگ» آخرین روزهای اکران را با عبور از فروش ۳٫۵میلیارد میگذراند و «خانم یایا» هم ۳میلیاردی شده. «عرق سرد» با کلی حاشیه سازی بعد از ۷۲ روز روی پرده بودن به زحمت ۲میلیاردی شده!!! و «گرگ بازی» بعد از پایان اکران در سرگروه میلیاردی شده است. «آستیگمات» که کلی بازیگر از باران کوثری تا نیکی کریمی و محسن کیایی و حتی هادی حجازی فر را داشته هم به زحمت میلیاردی شده است!!!

فیلم کودکانه «وای آمپول» بعد از سه هفته اکران در آستانه میلیاردی شدن قرار گرفته و «سرو زیر آب» که از خلأ تبلیغات محیطی-تلویزیونی و اکرانهای مردمی موثر رنج میبرد نیم میلیارد را رد کرده است.

در میان فیلمهای تازه اکران شده «بمب» توانسته فقط در دو روز نیم میلیاردی شود ولی فروش کمدیهای «کلمبوس» و «میلیونر میامی» که اولی کلی هم بیلبورد شهری داشته راضی کننده نیست؛ «کلمبوس» ۲۰۰میلیونی فروخته و «میلیونر…» هم فقط صدمیلیون!!!

در قعر آمار فروش هم «اسکی باز» قرار دارد؛ فیلم تحسین شده در جشنواره میلیاردی کودک(!) که تا اینجا فقط صدهزار تومان فروخته است!!!

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–هزارپا ۳۹ میلیارد و ۱۰۰میلیون (۱۵۶روز)

–مغزهای کوچک زنگ زده ۱۲ میلیارد و ۲۲۰ میلیون(۷۲روز)

–لس آنجلس تهران ۷ میلیارد و ۳۰۰میلیون(۵۸ روز)

–لازانیا ۴میلیارد و ۲۰۰میلیون(۶۵ روز)

–پیشونی سفید(۲) ۳میلیارد و ۵۸۰ میلیون(۵۹روز)

–هشتگ ۳میلیارد و ۵۵۰میلیون(۷۲ روز)

–خانم یایا ۳ میلیارد و ۱۰۰میلیون(۲۸روز)

–عرق سرد ۲ میلیارد و ۱۰۰میلیون(۷۲ روز)

–گرگ بازی ۱میلیارد و ۳۰۰ میلیون(۴۴ روز)

–آستیگمات ۱میلیارد و ۵۰ میلیون(۱۶روز)

–وای آمپول ۸۵۰میلیون(۲۳ روز)

–سرو زیر آب ۵۱۰میلیون(۱۶ روز)

–بمب ۵۰۰میلیون (۲روز)

–پاستاریونی ۳۳۰میلیون(۹روز)

–کلمبوس ۲۰۰میلیون(۲روز)

–در مسیر باران ۱۲۰ میلیون(۴۴ روز)

–میلیونر میامی ۱۰۰میلیون(۲روز)

–اسکی باز ۱۰۰ هزار تومان(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=53709

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code